نشست خبری مدیریت مجموعه رمز موفقیت و عوامل این مجموعه با جمعی از خبرنگاران برای برگزاری یازدهمین جشنواره کارآفرینان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، یلدا اسفندیاری مدیریت مجموعه رمز موفقیت در جمع خبرنگاران گفت: هر ساله طبق روال مرسوم که امسال در ۲۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ یازدهمین جشنواره را در حال برگزاری هستیم, نشست خبری را در خدمت شما خبرنگاران هستیم تا از کم و کیف این جشنواره بیشتر اطلاع رسانی شود.

وی به شعار یازدهمین جشنواره رمز موفقیت اشاره کرد و گفت: برخواستن ققنوس شعار امسال یازدهمین جشنواره رمز موفقیت است و تلاش ما این است که بتوانیم در اسفند ماه امسال این جشنواره را به خوبی سال های گذشته برگزار کنیم.

اسفندیاری تاکید کرد: هدف ما در رمز موفقیت الگو سازی برای نسل جوان برای علم موفقیت است.

وی در رابطه با جشنواره ها اظهار داشت: سالی یکبار در خدمت کارآفرینان کشور هستیم و الگوسازی از مدل تدکس که یک سمینار بین المللی در دنیا است و افراد تاثیر گذار شرکت می کنند را در کشورمان الگو سازی کرده ایم.

بنیانگذار رمز موفقیت افزود: در این نشست که با حضور شما اصحاب رسانه برگزار شده است در جمع اساتید و فرهیختگان این مجموعه اعم از مهندس ایرج حسابی,
سرکار خانم مرجان هوشیار
مهندس محمد عطاردیان
مهندس شایان سمیاری
دکتر کوروش بیات
مهندس احسان فغانی
با افتخار هستیم .

 IMG_1016.JPG

اسفندیاری در همین راستا بیان کرد: دیگر سخنرانان تدکس به خاطر مسافرت در این نشست خبری حضور نداشتند اما میزبان این عزیزان در روز یازدهمین جشنواره و سخنرانی آنان هستیم.
وی به هدف این نوع جشنواره ها اشاره کرد و گفت: تعامل و آشنایی بین افراد مدعو و شرکت کننده اعم از کارآفرینان و تجار و صاحبان کسب و کار اتفاق خوبی است و ما مبحث برندینگ را تاثیر گذار کرده ایم و ارتباطاتی که شکل میگیرد و سخنرانی و تجارب اساتید برای شرکت کنندگان بسیار مفید است.

وی ادامه داد: فضای رمز موفقیت فضای ورود افراد کارآفرین و موفق در صنعت کسب و کار است و خوشحالیم در این عرصه جز اولین ها هستیم.
این بانوی کارآفرین تصریح کرد : سال ۸۷شروع رمز موفقیت با ساخت برنامه تلویزیونی بود و البته در ابتدا راه سختی های خاص خودمان هم داشتیم تا به تدریج عزیزان متقاعد شوند اما امروزه این اتفاق روتین شد و از این جهت خوشحالیم.
در ادامه برای بخش کوتاهی مهندس ایرج حسابی از عوامل تاثیرگذار این مجموعه موفق در جمع خبرنگاران به ایراد سخنرانی پرداخت و در باب مبحث تاثیرگذاری گفت: به قول مرحوم پدرم پروفسور حسابی که می گفت:کافیست یک نفر در این جشنواره ها و جلسات مصمم شود تا به موفقیت برسد و همین یک نفر برای تاثیرگذاری کشور را نجات خواهد داد.
وی به شعار امسال رمز موفقیت اشاره کرد و گفت: افسانه ققنوس به ما درس می دهد که باید ایران را بشناسیم و برای یک هدف, نمی توانیم عوامل دیگر را کنار بگذاریم چرا که ققنوس همه را مشاهده می کرد.

انتهای پیام/

یلدا اسفندیاری مدیریت مجموعه رمز موفقیت مانی در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: یازدهمین جشنواره رمز موفقیت در هجدهم اسفندماه با نام برخاستن ققنوس از نگاه تد برگزار خواهد شد تا به نوعی الگوسازی جدید برای نسل جوان باشد.

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، وی در این راستا افزود: در واقع تعاملی بین ساختمان سازها, انبوه سازها ,پیمان کارها,تامین کننده ها, کارخانه دارها, تولید کننده ها ایجاد می شود تا واسطه گری کاهش پیدا کند تا در نهایت منجر به کارآفرینی و اشتغال زایی شود.

او گفت :در سال ۸۶ کتابی توسط پروفسور عرب در آمریکا به چاپ رسید که با مشاهیر ایران گفت وگو شده بود که یکی از آن افراد پدر بنده بود و این ذهنیت برای من ایجاد شد که این کار در داخل کشور با افراد موفق در عرصه اقتصادی که چگونه به این جایگاه رسیده اند صورت بپذیرد.

وی ادامه داد: این تصمیم منجر شد تا ایده را در قالب تصویر و برنامه تلویزیونی بسازم که در سال ۸۷ طرح به تلویزیون ارائه شد و مورد تصویب قرار گرفت.

اسفندیاری افزود: رسیدن به نقطه موفقیت,نحوه هدف گذاری,عبور از بحران ها, طی کردن مسیر موفقیت توسط کارآفرینان و افراد موفق از جمله اهداف ما در مجموعه بود.

مدیریت رمز موفقیت مانی,الگو سازی برای جوانان در اهداف اقتصادی را امری مهم برشمرد و گفت: الگو سازی برای نسل جوان در راستای علم موفقیت از اهداف ما برای جوانان بود که الگوی خود را این نوع افراد موفق قرار دهند چرا که افکار این افراد که داخل کشور به موفقیت رسیده بودند قابل باور پذیر تر است.

وی ادامه داد: برای اولین بار مصاحبه با کارآفرینان و مشاهیر در ۶۴ قسمت تحت برنامه رمز موفقیت ساخته شد و جناب برایان ترایسی هم در برنامه حضور داشتند
که بسیار این برنامه مورد بازتاب قرار گرفت.

این بانوی موفق و کارآفرین اجرای سمینار های داخلی و خارجی را از دیگر اهداف مجموعه برشمرد و افزود: بعد از ساخت برنامه, سمینارهای رمز موفقیت راه اندازی شد تا بهانه ای برای بزرگداشت در بخش خصوصی برای فعالان اقتصادی باشد و این در حالی است که رمز موفقیت مانی اولین شرکتی است که به صورت تخصصی برای کارآفرینان برای برندسازی تشکیل شد که سمینارهای داخلی و خارجی زیادی برگزار خواهد

 1708553545141.JPG

اسفندیاری گفت : با حضور افراد بزرگ ایران زمین که در این آب و خاک زحمت کشیدن که قاعدتاً استفاده از صحبت و تجربیات این افراد فرخیده در مسیر موفقیت میتواند الگو خوب و مناسبی برای جوانان ایران باشد در این راستا مجموعه رمز موفقیت در استفاده از این ظرفیت ها و تعاملاتی رخ میدهد هر سال گامی تاثیر گذار در حوزه اطلاع رسانی این رویداد برمیدارد.

وی به تشکیل بیزینس کلاپ اشاره کرد و گفت: اولین بیزینس کلاپ با ۱۰ ایونت در پایان سال توسط مجموعه ما برای فعالان اقتصادی تشکیل شد تا افراد و صاحبان صنعت با یکدیگر تعامل کنند و این امر منجر به اشتغال زایی شود.

این بانوی موفق به فرهنگسازی برای رشد بانوان اشاره کرد و اظهار داشت: در فرهنگ ما به شخصه معتقدم رشد کردن خانم ها کمی سخت است و تفکیک جنسیتی باید برطرف شود و این چالش ها را ما در کار داریم و این نیازمند رقابت سالم و فرهنگسازی در این زمینه است.

وی به متمایز بودن مجموعه اشاره کرد و گفت: اولین بودن, عملکرد برای بهترین ماندن, ریشه یابی برای عضویت افراد برای الگوسازی و قسمت مهم محفل خانوادگی از جمله رموز تمایز مجموعه ما است.

اسفندیاری به کارگروه ساختمانی اشاره کرد و گفت: رمز موفقیت در واقع یک مجموعه خصوصی است که برای اولین بار کارگروه ساختمانی را تاسیس کرده است.

اسفندیاری در پایان افزود :موفقیت با حوزه های دیگر عجین است و بعد از چهار سال تیم داری در رشته فوتبال, رمز موفقیت امسال وارد تورومنت شد و هدف ترغیب ورزش و سلامت بود.


انتهای پیام

بزودی مجموعه گروه سرمایه گذاری ایرانیان گستر در راستای تقسیم رفاه و آسایش با کمک گروهی از جوانان و نخبگان این کشور سامانه ای را راه اندازی مینماید با نام اولین دفتر پیشخوان هوشمند الکترونیک تسهیلات بانکی کشور

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، آقای مجید هادی مدید عامل گروه سرمایه گذاری ایرانیان گستر به خبر نگاری ما گفت : گروه سرمایه گذاری ایرانیان گستر با ثبت برند (ایکا قسط) که در حوزه فروش اقساطی و به صورت سرمایه گذاری خصوصی با بیش از 15 سال سابقه فعالیت دارای مجوز قانونی و ثبتی میباشد و درسال 1386 فعالیت خود را به صورت قانونی شروع کرد.

وی گفت : با ایجاد ساختار قوی و بروز اقتصادی، همراه با تیم منسجم، به لطف عنایت خداوند متعال این سال های سخت و پرمشقت را سپری کنیم و در این راستا توانسته ایم مشکلات مردم عزیزمان که تهیه ی کالا اولیه زندگی خود میباشد را برداریم

تا کنون میتوان گفت، بالغ بر 700 الى 800 هزار نفر از این مجموع اعتبار خرید کالا دریافت نموده اند همچنین با بیش از 100 نماینده در سراسر کشور خدمات رسانی و تسهیلات خرید کالا پرداخت نماییم این خدماتی همچون خرید جهیزیه ی کامل عروس، لوازم خانگی، موبایل و ... میباشد.

 IMG-20240215-WA0023.jpg

هادی اشاره کرد :به دلیل حجم سنگین فعالیت موجود و ارتباط مستقیم با عموم مردم بعضی از مواقع از طرح های بانکی و لیزینگی برای تامین اعتبار استفاده مینماییم گاها از سوی مردم متهم میشدیم و یا مشکلاتی در تعهد متقاضی از سوی بانک قرار میگرفتیم با این حال توانستیم مستحکم و با ایمان بخدا و نیت خیرخواهانه که داشتیم بایستیم و مشکلات را رفع نماییم

باعث افتخار است که شرکت ما سه سال متوالی به عنوان کار آفرین نمونه - مدیریت اثر بخش و قدرتمند و همچنین نشان زرین سال در 1401 از دست وزرا و مسئولین ارشد کشور دریافت نماییم و نام شرکت ایرانیان گستر ایکا قسط به عنوان یکی از پرچمداران معرفی حضور بزرگواران قرار میگردد.

وی خاطر نشان کرد:با سرمایه گذاری به صورت خصوصی در حوزه ی فروش اقساطی طبق تفاهم نامه هایی که با سازمانها و نهادهای دولتی منعقد نمودیم و به عنوان تامین کننده کالا در بیشتر تعاونی مصرف سازمانها .... باایجاد غرفه و فروش محصولات خود را به صورت اقساط و پرداخت آسان برای رفاه حال کارمندان و پرسنل آن سازمان فراهم میگردد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اهداف بزرگ شرکت که مدیریت مجموعه نیز بر این امر تاکید داشته است ایجاد اشتغال برای هموطنان بخصوص جوانان فراهم شود که موضوع فروش اقساطی در بیشتر استانهای و شهرهای کوچک کشور اتفاق افتاده است همچنین برای اولین بار راه اندازی مرکز آموزش کسب کار در حوزه فروش اقساطی در کشور شروع به فعالیت نموده است با آموزش های لازم محاسبات و نوع فروش اقساطی و چگونگی فراهم نمودن منابع های نقدی به اقساطی راه های جدید در کسب و کار میباشد

ایشان افزود : این نمایندگان به عنوان یک پایگاه رفاهی مردم در زمینه اقساطی در شهر خود معرفی گردیده اند و عموم مردم میتوانن در همان شهر و یا استان خود هر آن چیزی که نیاز دارند را از فروشگاهای منطقه خود خریداری نمایند و شعار اصلی مجموعه در زمینه کسب کار این بود آموزش همزمان با کار شماست .

 IMG-20240215-WA0047.jpg

مجموعه گروه ایرانیان گستر به دلیل قراردادهای که منعقد با بانک ها و لیزینگ و همچنین شرکتهای اعتبار دهنده در زمینه فروش اقساطی انعقاد نموده است متوجه این موضوع گردید که تمام مردم در سراسر کشور از این امتیاز خرید اقساطی بی بهره میباشند و فقط در چند کلان شهر کشور با ایجاد فروشگاهای بزرگ برای همان استانها و شهرهای ایجاد گردیده و مردمی که در شهرهای مرزی و استانهای دیگر از این امتیاز بی بهره میباشند و تقسيم رفاه و آسایش نا عادلانه میباشد .

ایشان بیان کرد : شرکت با راه اندازی مرکز آموزش کسب و کار اقساطی وحوزه جذب نمایندگی در تمام کشور این امکانات و آسایش را تقسیم نمود و توانسته با آموزشهای لازم اشخاصی که میتوانن در این حوزه ما را همراهی نمایند به عنوان نماینده با مجوزات لازم جهت فروش اقساطی جذب نمایم و نماینده به عنوان یک پایگاه اقتصادی و یا یک بنگاه کوچک اجتماعی و مردمی در خدمت مردم همان شهر و استان معرفی میگردد.

بزودی مجموعه گروه سرمایه گذاری ایرانیان گستر در راستای تقسیم رفاه و آسایش با کمک گروهی از جوانان و نخبگان این کشور سامانه ای را راه اندازی مینماید با نام اولین دفتر پیشخوان هوشمند الکترونیک تسهیلات بانکی کشور

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02177153432 تماس حاصل فرمایید.
https://iraniangostarkala.ir

مجری برگزاری نخستین جشنواره بین المللی صنعت مد و لباس کشورهای اسلامی اظهار کرد: ما به این نتیجه رسیدیم که با توجه به وجوه اشتراکات فرهنگی بین ۵۷ کشور اسلامی شایسته و بجاست که در تدارک جشنواره ای اسلامی باشیم که امکان تعامل کشورهای جهان اسلام را فراهم کند.

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، نشست خبری جشنواره بین المللی صنعت مد و لباس و زیبایی کشورهای اسلامی عصر امروز در محل اتاق تعاون استان تهران برگزار شد.

خاطره استادرضایی امروز درنشست تعاونی های صنعت پوشاک اظهار کرد:در حال حاضر در حوزه تولید پوشاک و خدمات آن مشکلاتی در زمینه تولید و بازاریابی، تامین مواد اولیه و طراحی وجود دارد و لذا درصد تسهیلگری در حوزه تعاون و پیش بینی مشوق های سرمایه گذاری، تامین مواد اولیه، ایجاد رقابت و فضاهای ملی برای بحثهای تعاملی با کشورهای همسایه هستیم.

وی ادامه داد: دغدغه ایجاد شبکه خدماتی در قالب تعاونی خدمات پوشاک را داریم ولی دارای قابلیت توسعه دستاوردها در این زمینه هستیم و در تلاشیم بحث شبکه سازی و توانمندسازی تعاونی های پوشاک را با جدیت دنبال کنیم تا از این ظرفیت بالقوه حداکثر استفاده را ببریم.

معاون امور تعاون و اتحادیه های اتاق تعاون استان تهران در ادامه با اشاره به برگزاری جشنواره بین المللی صنعت مد و لباس کشورهای اسلامی اظهار کرد:دبیرخانه این رویداد در قالب برنامه ریزی اصلی به صورت مکمل در اتاق تعاون شکل می گیرد و بحث پشتیبانی و ادامه این رویداد و هم افزایی گروههای مختلف فعال در عرصه تولید و توزیع و طراحی لباس خانواده نیز درحال اجراست.

فاطمه شیردستیان کارشناس ارشد کارآفرینی و فعال حوزه حجاب و عفاف نیز در این نشست اظهار کرد: به عنوان نماینده پوشاک تعاونی های استان تهران در این جشنواره حضور داریم و قرار است تعاونی های پوشاک به این رخداد عظیم کمک کنند و با توجه به نیازها وظرفیتهایی که در این عرصه است تعاونی ها می توانند از این فرصت به دست آمده در جهت رشد حوزه تولید پوشاک استفاده کنند.

IMG_۲۰۲۴۰۱۳۰_۱۶۱۴۰۶.jpg

نورالدین حاج حسینی فعال کارآفرین و مجری برگزاری نخستین جشنواره بین المللی صنعت مد و لباس کشورهای اسلامی نیز درباره این رویداد و زمان برگزاری اظهار کرد: این جشنواره طی روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه سال آینده در کشور ترکیه برگزار می شود.خوشبختانه ظرفیت‌های بسیار خوبی در بخش نساجی در کشور ما با پیشینه ای به مراتب قدیمی تر از ترکیه وجود دارد.در همسایگی ما ترکیه در بخش نساجی و مد و لباس و صنایع مرتبط با بخش پوشاک به خوبی عمل کرده اند و درآمدزایی قابل توجهی را برای کشورشان ایجاد و بستر فرصتهای شغلی فراوان را فراهم کرده اند و هم اکنون دانشگاه های ازمیر واستانبول را تجهیز کرده اند و در کنار دانشگاهیان در دل کارخانه ها نیز دانشکده های طراحی پارچه و تولید و دوخت را پیش‌بینی کرده اند.

وی با اشاره به سرمایه گذاری ترکیه در حوزه تولید پوشاک گفت:یکی از منابع درآمد این کشور بخش پوشاک است و از این طریق برایخارج کشور خود نیز فرصتهای شغلی ایجاد کرده اند به نحوی که استانبول به شبه پایتخت مد و لباس امروز در خاورمیانه تبدیل شده است.

حاج حسینی ادامه داد: مجموعه ما یک‌مجوعه آموزشی فرهنگ محور است و دوره های مهارت آموزی و آموزشی را با برخی کشورها خصوصا دانشکده های کشورهای اسلامی گذرانده است.درحال حاضر کشورهای ایتالیا، فرانسه، روسیه و آلمان در کنار چنین جشنواره هایی، مسابقات و همایش های متعدد آموزشی را در تراز بین المللی برگزار می کنند و بیشترین شرکت کنندگان هم از کشورهای اسلامی حضور دارند.

مجری برگزاری نخستین جشنواره بین المللی صنعت مد و لباس کشورهای اسلامی اظهار کرد: ما به این نتیجه رسیدیم که با توجه به وجوه اشتراکات فرهنگی بین ۵۷ کشور اسلامی شایسته و بجاست که در تدارک جشنواره ای اسلامی باشیم که امکان تعامل کشورهای جهان اسلام را فراهم کند.خوشبختانه ظرفیت‌های بالایی در طراحان دوخت و لباس داشتیم که قابلیت تکثیر و تولید برای سایر کشورها را هم دارند لذا بنا داریم هر سال یکی از کشورهای اسلامی میزبان این رویداد باشند.

وی تصریح کرد: از سال ۱۳۹۰ به بعد دانشگاه علمی کاربردی رشته آرایش و زیبایی را تا مقطع کارشناسی و دانشگاه الزهرا رشته مد و لباس را تا مقطع دکترا پیش بینی کرده اند.
حاج حسینی بخش دیگر جشنواره را فعالیتهای آموزشی عنوان کرد که فرصتی فراهم کرده تا اساتید کشورهای اسلامی و علاقمندان فعال ۵۷ کشور اسلامی در کارگاههای آموزشی شرکت و از این دوره ها استفاده کنند.

فهیمه زارع زاده - دبیر علمی نخستین همایش بین المللی صنعت مد،لباس و هنرهای وابسته در جهان اسلام نیز در این نشست اظهار کرد: محورهای همایش ارائه مقاله، تالیفات،طراخی لباس و پژوهش است و با عنوان هنرهای وابسته درصدد هستیم فعالان این عرصه مخصوصا کسانی که در زمینه زیورآلات وجواهرآلات، صنایع دستی و ...فعالیت دارند در این رویداد دعوت کنیم.

وی ادامه داد:همایش علاوه بر بخش ارائه مقالات در دو رشته دیگر فعال است و فراخوان داده ایم تمام تالیفات خود را جهت معرفی و فروش به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.همچنین کارگاههای آموزشی در کنار آن دیده شده است و همکاری و تعامل با کشورهای جهان اسلام از جمله پاکستان،هند، تاجیکستان، اردن، بنگلادش و ترکیه را در این زمینه داشتیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت های زیر مراجعه بفرمایید.

سایت جشنواره
https://icffb.com

سایت همایش علمی

https://cspeic.com/fa

انتهای پیام/

جلسه هم اندیشی در جلسه هم اندیشی بنیاد کارافرینان گام دوم که با حضور مدیران و کارشناسان و مسئولین بلند پایه کشوری در مورخه دوشنبه هفتم بهمن ماه 1402 ساعت 14 در تهران و با حضور اندیشمندان مدیران و مسئولان بلند پایه کشوری برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، در این جلسه هم اندیشی مدعوین به تبیین نقطه نظرات خود پرداخته و به تعیین شورای عالی سیاستگذاری بنیاد کارافرینان گام دوم پرداختند.

پس از قرائت کلام الله مجید و سرود ملی جلسه بصورت رسمی آغاز به کار نمود . یکی از مهمترین اهداف جلسه امروز در واقع انتخاب شورای سیاستگذاری بنیاد کارافرینان گام دوم بود . در این جلسه جناب آقای سعیدشبانیان مدیر محترم بیناد کارافرینان گام دوم طی یک سخنرانی کوتاه به محور های اساسی گام دوم انقلاب از دیدگاه مقام معظم رهبری پرداختند و با توجه به محورهای گام دوم به تبیین استراتزی های بنیاد کارافرینان و گام دوم پرداختند . ایشان با تاکید بر فرمایشات رهبری به این مهم اشاره نمودند که :

بنیاد کارافرینان درس‌هایی که رهبر معظم انقلاب به عنوان نسل اول انقلاب برای جوانان ایراد نموده اند را سرلوحه و مرام نامه خود نموده اند

مدیر بنیاد کارافرینان گام دوم در ادامه به تشریح ماموریت‌های نسل جوان برای گام دوم انقلاب اشاره نمودند و دو مولفه علم و پژوهش و سبک زندگی را بر پایه بیانات رهبری را خط راه و مسیر روشن گام دوم اعلام نمودند .

با توجه به این مهم که مقام معظم رهبری دانش را آشکارترین وسیله‌ی عزّت و قدرت یک کشور دانسته و تاکید اکید دارند که ما هنوز از قلّه‌های دانش و اقتصاد جهان بسیار عقبیم و باید به قلّه‌ها دست یابیم امروز رسالت مهم ما در گام دوم انقلاب رسیدن به قله های ترقی است.

در ادامه جناب اقای ایمان مصدری با اشاره به ضرورت های زمانه و مخصوصا بحث انتخابات قریب الوقوع پیش رو به تشویق مردم به حضور در انتخابات اشاره نموده و با تاکید به عدم گرایش و وابستگی سیاسی بنیاد کارافرینان گام دوم و وصل دولت و بخش خصوصی و دانشگاه و انجمن ها و سازمانهای مردم نهاد به یکدیگر و بهره برداری حداکثری از ظرفیت های روز جامعه به حل مشکل اشتغال جوانان اشاره نمودند.

در ادامه جلسه خانم خاطره استاد رضایی چنین ابراز نمودند:

خانم استاد رضایی ضمن تاکید بر اهمیت برنامه ریزی و کارافرینی هدفمند برای بانوان چنین اظهار نمودند که تعاونی ها ساختار حقوقی موثق و مناسبی برای ایجاد بستر ساماندهی،اموزش،و اشتغال برای حامعه زنان و خانواده باشد،و همچنین این ساختار،با توجه به توجه به رشد اجتماعی و اقتصادی توامان،قابلیت افزایش ظرفیتها و توسعه مشارکتهای اقتقادی و اجتماعی در خود دارد.

تاکیدا و تکرارا اعلام می نمایم که در کلیه ردیف های کاری در کلیه حوزه ها ی اقتصادی و اجتماعی امکان تشکیل تعاونی وجود دارد فارغ از تخصیص جنسیتی، و مطابق قانون بخش تعاون.
از پتانسیل بخش تعاون معمولا سلیقه ای استفاده شده است اما در دولت کنونی چنین مسئله ای نبوده و خوشبختانه وضعیت بهتری داریم و مخصوصا فضای تریبونی بدی نداریم اما باید به سمت و سوی ایجاد ظرفیتهای متعدد ، تجمیع و ایجاد تشکلهای مختلف و توسعه و بهبود فضای تعاونی ها باید گام برداریم. تلاش برای شبکه سازی از دیگر اقدامات میباشد.

IMG_0222.JPG

نکته مهم دیگر توجه به تقویت و حمایت صحیح از بانوان مدیر خانواده در کشور است و اصلاح هر گونه نفسیر و نگاهی که به دور از حفظ جایگاه و کرامت جایگاه بانوان در سطح اجتماعی و و در سطوح برنامه ریزی کلان وجود دارد باید در مسیر برنامه ریزی و اجرا قرار گیرد.
کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران تمامی تلاش خود را برای ایجاد تعامل و هم افزایی در چارچوب قانون و اخلاق و عرف اجتماعی برای بکارگیری نیروهای متعهد بکار گرفته است و امادگی تعامل با تمامی ساختارهای موثق را اعلام میدارد.

در این جلسه جناب اقای شبانیان احکام همه مدعوین را به انان ابلاغ نموده و همچنین ازخانم استاد رضایی رئیس محترم کمیسیون بانوان اتاق نیز به عنوان ریاست امور بانوان بنیاد کارافرینان گام دوم دعوت به همکاری وتعامل گردید.

پایان خبر

در مصاحبه با آقای کاشانی کیا استاد دوره های DBA و MBA وزارت علوم در رشته های ساختمان و همچنین مؤسسات فنی حرفه ای کاربران ساختمان و تعادل در ارتباط با متدهای جدید املاک در چند سال اخیر بیاناتی چند از ایشان ثبت نمودیم .
به گزارش پایگاه خبری خبرگو، اولین ویژگی در تغییر روند سازمان ها و خود مشاورین املاک در ورود به فضای مجازی، پلت فرم ها و همچنین هوش مصنوعی در کار مشاورین و بنگاه های املاک تجلی می کند .
چرا که به مرور پلت فرم های مارکت پلیس ( Market Place) همچون دیوار، شیپور، آلونک .... با استفاده از امکاناتی که به آژانس های املاک دادند و سپس با وابسته نمودن آنها به مرور با دریافت کارمزدها کالن نه تنها به ثروتی افسانه ای دست پیدا کردند بلکه به این صرافت افتادند بازار املاک را قبضه کنند .

 IMG_0087.JPG

اما با توجه به پیشرفت علم املاک در جهان غرب بنگاه های املاک همچون کلر ویلیامز KW نیز نسبت به سرمایه گذاری در این زمینه اقدام نمودند و توانستند با کمک فن آوری ارائه شده توسط شرکت تایوانی HTC پلت فرمی جامع و کامل توأم با اتوماسیون، فایلینگ، رسانه آنالین، CRM، سایت، اپلیکیشن و در نهایت سیستم های هوش مصنوعی همچون مجیک بروسر (Magic Browser) و پیام رسان ها به همراه شبکه های ارتباطی همچون زوییپر (Zoiper) در مبارزه و نابودی پلت فرم های نامبرده آنچنان مؤثر واقع گردند که 90 درصد بازار املاک در آمریکا و اروپا همچنان در اختیار بنگاه های املاک باشد .
لازم به ذکر است تنها نماینده رسمی برنامه های املاک HTC در ایران ISOKiA می باشد .

https://kashanikia.com/

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top