رونمایی از کارت شهروندی «تبریز کارت»

کارت شهروندی «تبریز کارت» با هدف تسهیل در ارائه خدمات حمل و نقل به شهروندان در این کلانشهر رونمایی شد.

 

به گزارش خبرگو ،در مراسم رونمایی از "تبریز کارت" شهردار تبریز با اشاره به اهمیت همکاری مدیریت شهری با این بانک گفت: خوشبختانه با ارتباطات گسترده و تعاملات فی مابین با بانک شهر، امروز تبریز به شهری هوشمند تبدیل شده است.

ایرج شهین باهر با تاکید بر این‌که توجه به نیاز شهروندان و ارایه خدمات به روز ، در صدر برنامه های شهرداری تبریز قرار دارد، افزود:  از این پس شهروندان تبریزی خواهند توانست با استفاده از کارت شهروندی «تبریز کارت»  از خدمات مترو، اتوبوس و در آینده نزدیک از پارکومتر و  تاکسی‌های شهری استفاده کنند.

وی تصریح کرد: همچنین با اتصال کارت شهروندی «تبریز کارت»  به شبکه سراسری ؛ شهروندان تبریزی خواهند توانست در سایر کلانشهر ها  نیز از خدمات شهری از قبیل اتوبوس و مترو استفاده کنند. 

شهردار کلان شهر تبریز در ادامه عنوان کرد: در حال حاضر ناوگان اتوبوسرانی و مترو تبریز  با مشارکت شهرداری و بانک شهر به دستگاه‌های کارتخوان مجهز شده است و شهروندان با استفاده از کارت شهروندی «تبریز کارت»  می توانند از خدمات ناوگان حمل و نقل درون شهری استفاده کنند.

در این مراسم، صفر صلاحلو، رئیس سرپرستی منطقه شمالغرب بانک شهر نیز با بیان این که «تبریزکارت» از اوایل سال جاری در مترو تبریز مورد استفاده قرار می‌گرفت و از این پس، در  ناوگان اتوبوسرانی تبریز نیز قابلیت استفاده خواهد بود، گفت: شهروندانی که در بانک شهر حساب بانکی دارند می‌توانند در کنار استفاده از خدمات مختلف بانک شهر، به عنوان «کیف پول» از کارت بانکی «تبریز کارت» استفاده نمایند.

وی بااشاره به این که آن دسته از شهروندانی که در بانک شهر حساب ندارند نیز می‌توانند نسبت به دریافت «تبریز کارت» از بانک شهر اقدام کنند، افزود: در روزهای آتی استفاده از این کارت در تاکسی های شهری نیز راه اندازی خواهد شد تا مردم به سهولت وجوه کرایه تاکسی را پرداخت کنند.

برچسب ها

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top