ارائه تسهیلات جدید بانک شهر به شهروندان

مدیر امور بازاریابی بانک شهر از اجرای طرح‌های جدید این بانک برای ارائه تسهیلات به شهروندان خبر داد.

 

به گزارش خبرگو ،حسین ابوحمزه با اعلام این خبر گفت:طرح های"سپرده سر آمد مسکن شهر"،"نشان شهر"و"کارای شهر" در راستای ارایه خدمات بهتر و کسب رضایتمندی بیشتر شهروندان اجرایی شده است.

وی با اشاره به ویژگی های این طرح‌ها نسبت به سایر طرح‌های موجود در بانک‌ها افزود: این سه طرح در پاسخ به نیازهای خرد خانوار برای تأمین، تعمیر و بازسازی مسکن، خرید لوازم خانگی، خودرو و نیازهای ضروری افراد و نیز تأمین سرمایه در گردش و نیازهای موردی شرکت ها ارائه شده است.

ابوحمزه درخصوص طرح "سپرده سر آمد مسکن شهر" اظهار کرد: شهروندان می توانند با سپرده گذاری دراین طرح پس از گذشت 3 ماه و متناسب با میانگین موجودی سپرده خود از تسهیلات بانک شهر با نرخ های 12 تا 18 درصد تا سقف یک میلیارد ریال و اقساط 36 تا 120 ماه استفاده کنند.

مدیر امور بازاریابی بانک شهر در ادامه تصریح کرد: همچنین شهروندان با انتخاب طرح "سپرده نشان شهر" پس از گذشت حداقل 3 ماه و متناسب با مبلغ سپرده گذاری امکان اخذ تسهیلات معادل نیم تا 2 برابر مبلغ سپرده گذاری را با نرخ های 4 تا 12 درصد و بازپرداخت 12 تا 60 ماه خواهند داشت.

وی درخصوص مزیت های طرح "کارای شهر" نیز اظهار کرد: در این طرح شهروندان امکان دریافت تسهیلات معادل حداکثر 90 درصد مبلغ سپرده خود با نرخ سود 3 درصد بالاتر از سپرده و به شرط بازپرداخت اقساطی با دوره بازپرداخت حداکثر 36 ماه یا دفعتاً واحده با مدت حداکثر 3 ماه را خواهند داشت.

ابوحمزه ادامه داد: این طرح باتوجه به معافیت مالیاتی سود سپرده و قبول هزینه های مالی شرکت به عنوان هزینه های قابل قبول مالیاتی، برای شرکت ها می تواند بسیار جذاب باشد.

همچنین باتوجه به اینکه هر زمان مشتری درخواست کند، امکان پرداخت تسهیلات توسط شعبه وجود دارد بنابراین مشتری می تواند سپرده گذاری بلند مدت در بانک داشته و به محض نیاز، به جای برداشت سپرده که منجر به نرخ شکست و کاهش سود دریافتی مشتری می شود جهت تأمین نیاز از بانک تسهیلات دریافت کند

برچسب ها

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top