ورزشي

ورزشي (1094)

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

چربی سوزی و عضله سازی در مجموعه ما صورت می گیرد و وقتی فردی که ۱۴۶ کیلوگرم کاهش وزن داشته بعد از آزمایشات هیچ گونه بیماری یا خطری او را تهدید نکرده است که این نتیجه علم و تجربه در این مجموعه است

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، رضا ناصری از مربیان و دروازه بانان تیم ملی و مدیریت آکادمی تناسب اندام و لاغری رضا ناصری در گفت وگو با خبرنگار ما در رابطه با نحوه کاهش وزن گفت: کاهش وزن یا چربی سوزی با لاغر شدن و نحیف شدن در اثر بیماری متفاوت است, چرا که گاها چربی خوب برای بدن لازم است پس بنابراین مقوله کاهش وزن یک مقوله فراتر از صحبت هایی است که انجام می شود.

وی ادامه داد: آیا دارویی داریم که چربی های خوب و بد را جدا و تشخیص دهد? پس چربی سوز ها همه نوع آن بدون دانش خطرناک است. اگر معتقدیم در دو هفته کاهش وزن را صورت می دهیم چون واحد دریافتی را پایین می آوریم و کربوهیدرات را حذف نمی کنیم و با برنامه و تمرینات به این مهم دست پیدا می کنیم چرا که من مخالف صرفا دارودرمانی هستم.پس بنابراین برای کاهش وزن دنبال بهترین راه باشیم پس توجه داشته باشیم که درصد عضله و چربی و موارد دیگر باید ابتدا آنالیزم شود.

این مدرس تناسب اندام اظهار داشت: ما یک تیم ۱۶۷ نفری از پزشک تغذیه, پزشک آناتومی شناس, فیزیوتراپ و سایر عزیزان که در تیم ما فعالیت دارند.

ناصری افزود: من رضا ناصری وقتی افتخار دروازه بانی تیم ملی فوتسال را داشتم یک حس مسئولیت در خودم دیدم و یک جورایی الگوی جوانان هستم و اگر من را در قهوه خانه ها ببینند درست است که گناهی نکردم اما وقتی من خودم برنامه و آموزش می دهم آنجا جای من نیست.پس رفتار بسیار مهم است که خودم در درجه اول رعایت کنم.

وی ادامه داد:من مدرس تناسب اندام هستم و وقتی به طور مثال در یک بازی بین المللی تیم اسپانیا را می دیدم که در حال وزنه زدن و تمرین است,رفتارها را ثبت می کردم یا در ذهنم حک می کردم و این نوع دیدن تمرین ها را دوست داشتم و به این نتیجه رسیدم این نوع تمرین ها را در خودم تداعی کنم و پس از آموزش به دیگران انتقال دهم.

این مدرس کاهش وزن خاطرنشان کرد: من ۲۳ ساله بودم که در کنار بازی, مربی گری هم می کردم و در کنار آن دنبال راهکارهای تناسب اندام و تغذیه بودم و شاید باورتان نشود که در طول روز چهار ساعت فقط می خوابیدم.

وی تصریح کرد: درحال حاضر سمینار سلامتی می گذارم چرا که این خلا و خالی بودن را دیدم که باید در درجه اول برای سلامتی این مردم که به ما در طول دوران ورزشی ام لطف داشتند بتوانم کاری کنم و معتقدم استرس,چاقی,بیماری ژنتیکی و ارثی سه خطر بسیار مهم است که باید مدیریت شود و منی که وظیفه دارم انتقال دانش به درستی بدهم.

وی از عملکرد برخی جراحی ها انتقاد کرد و گفت: متاسفانه برای مقداری کاهش وزن سریع به سراغ جراحی و وایپس معده می رویم و البته من این نوع جراحی را نفی نمیکنم اما به خاطر ۱۰ کیلو کاهش وزن این نوع جراحی که منجر به بیماری شود را نمی پسندم.

مدیریت مجموعه رضا ناصری افزود: مجموعه ما آنالیز ورزشی از نوک سر تا پا را دارد و یک مرکز کامل با تجربه و علم که از تست های ریه تا فیزیوتراپی و موارد تخصصی دیگر را در خود گنجانده است و اینگونه می شود که یکی از مراجعین ما به نام صدرا در یک دوره یکساله با کلی برنامه ریزی نزدیک به ۱۴۶ کیلو کاهش وزن را در مجموعه ما تجربه می کند.

دروازه بان سابق تیم ملی ادامه داد: چربی سوزی و عضله سازی در مجموعه ما صورت می گیرد و وقتی فردی که ۱۴۶ کیلوگرم کاهش وزن داشته بعد از آزمایشات هیچ گونه بیماری یا خطری او را تهدید نکرده است که این نتیجه علم و تجربه در این مجموعه است

وی تاکید کرد: ما به جای اینکه اعتیاد را مثل برخی فیلم ها تبلیغ کنیم ,اعتیاد به ورزش را تبلیغ میکنیم که فرهنگسازی شود و طوری برنامه تغذیه بدهیم که افراد جذب شوند چرا که ما به منع کردن اعتقاد نداریم و ما به عنوان مربی و کارشناس باید طوری با بچه ها صحبت کنیم که درک از این مفاهیم داشته باشیم, ما ابتدا برای کاهش وزن ,ذهن بچه ها را به درستی تغییر می دهم و خداروشکر پدر صدرا در جایی گفتند که فقط مجموعه ما بود که توانست صدرا را مجاب کند چرا که پیشتر چند جا رفته بودند و نتوانستند صدرا را مجاب کنند.

استاد ناصری تربیت روحی را بسیار در امر کاهش وزن مهم دانست و تاکید کرد: اگر قرار باشد کسی تمرین و رژیم داشته باشد به این هم معتقدیم که نخوردن غذاها سخت است, پس ابتدا خوش گذرانی و انگیزه و تربیت روحی بسیار مهم است که رفتار خوب تقویت می شود. در اوج رژیم فرد,بوی ماکارونی می آید و من به بچه ها یاد می دهم که بچه ها به غذا نبازیم و این مسابقه و رقابت سالم را در بین بچه ها راه اندازی می کنیم .
بدنسازی را با پودر و مکمل و دارو می شناسند اما تناسب اندام و سلامتی جسم و تربیت و سلامتی روح و گفتن یکسری مباحث انگیزشی باید.

وی خاطرنشان کرد: نتیجه سالم, گزینه ما است.ما گزارش کار به مراجعین و والدین هم هستیم و این اعتماد می آورد و من در اینستاگرام نتیجه سالم را هر بار به فالورهای گزارش می دهم.

مدیریت مجموعه رضا ناصری گفت: قهرمان آسیا و دیدن جام جهانی و ۱۵ سال کارشناس تلویزیون و طراح ورزش مشاغل بودم اما بهترین حسم این است در سمینار نقش یک باغبانی بودم که گل ها خوب پرورش یافته اند و بارها حس غرور کردم.

وی در پایان خطاب به مردم گفت: به معجزه ورزش حتی برای درمان اعتقاد داشته باشید و خیلی جاها ورزش ,سرطان را نجات داده است. ورزش را از ذهن شروع کنیم تا به جسممان برسیم.

 

ثبت رکوردی جدید در کتاب گینس با کشیدن سنگین ترین تریلی های جهان توسط قهرمان ملی کشور عزیزمان دکتر سیّدافشین مباشر ( هرکول ایرانی ) با حمایت مهندس اصغر اکبری

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، چهره یِ نام آشنای عرصه ورزش کشورمان بار دیگر موفّق به ثبت رکوردی جاودانه در کتاب رکوردداران جهان گردید .

عصر هشتم تیرماه ۱۴۰۲ مصادف با عید سعید قربان پهلوان سیّدافشین مباشر با حمایت حامی ورزشی خود ( جناب مهندس اصغر اکبری ) موفّق گردید تا با کشیدن و جا به جایی سنگین ترین تریلی های جهان به وزن ۹۵ تُن در موزه دفاع مقدّس و در حضور مشاورین و تیم داوران و ناظرين گینس و عدّه یِ کثیری از مسئولین و مدیران کشوری و لشکری هفتمین رکورد جهانی خود را به ثبت رسانده و بعنوان قویترین مرد جهان بار دیگر نام خود را در زیر بیرق ایران اسلامیمان در دنیا طنین انداز نموده و پرچم مقدّس کشور عزیزمان را به احتزاز درآورد .

رکورد ثبت شده و مورد تائیدیه گینس ( در حضور داوران رسمی بین المللی & مشاورین ایرانیان گینس و مسئولین ورزشی کشور در مسابقه ثبت رکورد جهانی و بین المللی ) به شرح زیر میباشد :

آیتم رکورد : کشیدن سنگین ترین تریلی های جهان ( ۲ تریلی متصّل به هم به به انزمام یخچال ها و بار سُرب به وزن ۹۵ تُن و طول ۳۷ متر )

رکورد ثبت شده : کشیده شدن تریلی ها به متراژ ۲۲.۷۰ متر مربع در مدّت زمان ۳۰ ثانیه

IMG-20230630-WA0191.jpg

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top