یک فعال جشنواره عفاف و حجاب گفت: هدف جشنواره ارائه لباس های عفیفانه اصیل ایرانی در محیط سلامت برای خانواده ها با قیمت مناسب

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، نمایشگاه در هتل لاله در مورخ ۱۸ و ۱۹ اسفند ماه به مدت دو روز پربار برگزار می شود و هدف اصلی ارائه لباس های عفیفانه اصیل ایرانی در محیط سلامت برای خانواده ها با قیمت مناسب است.

فاطمه شهیدی در این نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: از سال ۱۳۸۳ وارد حوزه عفاف و حجاب شدم و به مرور زمان تجربه بیشتر شد و به لطف ومدد حضرت زهرا این عرصه وسیع تر شد.

وی ادامه داد: همیشه گفته ام که خادم حضرت زهرا هستم و هر بانویی که حجاب بر سر دارد حرم دار حضرت زهرا (س) است و هر بانوی با حجابی نمادی از حضرت است.

شهیدی افزود: مجموعه ما تازه تاسیس اما رگ و ریشه قدیمی دارد که نماد آن درخت شکوه و علت نامگذاری هم سال ها ریشه دار بودن است که به صورت رسمی و با مجوز قانونی فعالیت داریم.

وی به هدف این مجوعه اشاره کرد و گفت: قیمت هایی که به صورت گزاف در صنف لباس عرضه می شود را سعی کرده ایم با هدفی که در ذهن و عمل داریم به سمت قیمت منصفانه و مناسب ببریم.

این بانوی خلاق عرصه عفاف و حجاب تصریح کرد: اوایل شروع کار ما با کالای چادر بود و در ادامه کار به لباس ها عفیفانه و ایرانی با فرهنگ کشورمان و اقوام دیگر پرداختیم.

 IMG_1096.JPG

وی خاطرنشان کرد:شغل من نذر حضرت زهرا است و ثروتی که در این راه گذاشتم به برگشت مالی آن فکر نکردم و تا به امروز خیلی چیزها را نمی خواهم بازگو کنم و امیدوارم مسیر را درست برویم.

وی به نمایشگاه پیش رو اشاره کرد و گفت: یکسری از اطلاعات نمایشگاه شگفتانه است اما به طور کل نمایشگاه در هتل لاله در مورخ ۱۸ و ۱۹ اسفند ماه به مدت دو روز پربار برگزار می شود و هدف اصلی ارائه لباس های عفیفانه اصیل ایرانی در محیط سلامت برای خانواده ها با قیمت مناسب است.
شهیدی اظهار داشت: تلفیق جشنواره با نمایشگاه قسمت بعدی کار ما است که جایگزین ایونت است و در مسیر درست این جریان ادامه دار خواهد بود.

وی به جزئیات این جشنواره و نمایشگاه پیش رو اشاره کرد و گفت: در این جشنواره علاکه بر برنامه های متعدد , از روزه اولی ها تکریم و تشویق خواهیم کرد و از افرادی که به هر دلیل حجاب را کنار گذاشته اند و یا فردی را با حجاب کرده است حمایت می کنیم و یا کسانی که جز ۳۰ قرآن را حفظ کنند موردحمایت مادی و معنوی قرار می گیرند.

وی در همین راستا تاکید کرد: تاکید ما برای جشنواره استفاده از کودکان است چرا که آینده کشور کودکان هستند و جایی که کودک اراده کند خانواده ها هم هستند و جمع جمع خانواده و صفای ایرانی است.
این بانوی فعال عرصه حجاب اظهار داشت: ما از خیریه ها از سرتاسر تهران برای این جشنواره دعوت کردیم و از بچه های کار و خانواده ها هم تقدیر خواهیم کرد که خاطره خوبی از حجاب داشته باشند.


انتهای خبر

هادی گرجی مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه در نشستی از اهمیت و تاثیر گزاری فضای مجازی در انتخابات پیش رو مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت:رسانه های مجازی باید در جریان نقش پذیری انتخابات مجلس شورای اسلامی و شورای شهر دیده شوند

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، هادی گرجی کارشناس رسانه و مدیر روابط عمومی و از مدیران با سابقه و پر تجربه کشور که به بخشی از رزومه و اقدامات اجرایی وی اشاره می کنیم یاد آور شد: تعامل و همفکری در فضای مجازی به دلیلسرعت انتقال پذیری و دسترسی آسان مردم قابل تامل است.

1703268557735.JPG

دکتر هادی گرجی متولد سال۱۳۶۲در تهران در مقطع دکترای روابط عمومی فارغ‌التحصیل شد
وی نویسنده کتاب های مدیریت استراتژیک در منابع انسانی و شیوه های نوین مدیریت است
گرجی از دهه ۸۰ مدیر و مشاور روابط عمومی و رسانه مجموعه های مختلف بوده است

1703268565325.JPG

وی نشست های خبری زیادی را در حوزه های مختلف و ستاد خبری نمایشگاه و همایش های بزرگ ا برگزار کردم مثل همایش کنفرانس برند، همایش و کنفرانس سازه و فولاد، نمایشگاه عمران . همایش کسب و کار ، جشنواره اقوام ایرانی و....

از گام های استوار دیگر این ابرمرد رسانه, همکاری با مجمع عالی اصتناد که با مسئولین زیادی گفت وگو کردند و دیگر رزومه های قدرتمند ایشان از جمله:
مدیر روابط عمومی و رسانه خانه بلاکچین ایران، موسسه سفیران بین المللی صلح ، تعاون تجارت ایران، بنیاد کارآفرینان گام دوم ، انجمن سیاست خارجی فدراسیون روسیه و سایر پروژه ها از دیگر فعالیت های هادی گرجی در قامت روابط عمومی و رسانه است.

ین موزیک با موضوعی درام و عاشقانه و بازیگری توانمند خواننده پر احساس و کارگردان خوش ذوق این اثر سجاد سلیمانی لحضات زیبا و غم انگیزی را به تصویر میکشد

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، عاشقانه ای دیگر از مهدی زمانی خواننده توانمند و پراحساس با آهنگی بنام عشق در راه است که حکایت از دوست داشتن ها و تمامی خاطرات بین دو عاشق را به تصویر میکشد که ترانه این اثر بسیار زیبا و خط ملودی جذاب با آهنگسازی حسام حسینی شکل گرفته است که راستین وقاری ناظر ضبط این اثر بوده است و در نهایت کار بطور حرفه ای و گروهی توانمند خلق شده است امیدواریم این آهنگ مورد پسند تمامی طرفداران قرار گیرد.

عشق، عنوان موزیک ویدئو جدید مهدی زمانی خواننده محبوب نسل جوان بعد از پشت سر گذاشتن مراحل فنی آماده پخش در شبکه های مجازی شد .

این موزیک ویدئو داستان عاشقانه درام را به تصویر می‌کشد. جدیدترین موزیک ویدئو از مهدی زمانی که حاصل گروهی از جوانان ساخته شده هست .

سایر عوامل ....موزیک ویدئو عشق با صدای مهدی زمانی و بازی مهدی زمانی و نسا صیادی آماده پخش در فضای مجازی شد . این موزیک ویدئو که جدیدترین آهنگ مهدی زمانی هست روایتی عاشقانه را روایت می‌کند .

 IMG-20231122-WA0098.jpg

عوامل کار

تهیه کننده محمد علی نجفیان
کارگردان سجاد سلیمانی
نویسنده مهدی بیات
مدیر تولید مهدی حجت پناه
مدیر تصویربرداری حسین خسروی متین
دستیار کارگردان علی اصغر رحیمی
دستیار تصویر میثم گنجی
عکاس هدیه عطری
منشی صحنه سپیده شیرخانلو
طراح لباس..فاطمه شیرخانلو
مدیراجرایی علیرضا رحمانی سپهر
بازیگران
مهدی زمانی
نسا صیادی
تدارکات امیر مرد فکری
دستیار تدارکات ..پویان علیزاده
گریمور مهدی خلج
ناظر ضبط...راستین وقاری
آهنگساز...حسام حسینی
ویلن سل ...استاد ساشا یغمایی
تدوین ..طالب منشدی پور
مدیر روابط عمومی: هاناغیاثوند
مدیر رسانه ای: هادی گرجی

برای هماهنگی کارهای خود باماهمراه باشید
09360006194
09197381887
@hana_tv5
@_resumeshow

اولین نمایشگاه نقاشی انفرادی خود را به سبک آبستره  به نمایش گذاشتم.

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، آیسان ترحم‌‌ جو  هنرمند نقاش‌، متولد سال ۱۳۷۰ فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته معماری به خبرنگار ما گفت :

در طی ۴ سال اخیر ، علاقه به رنگ و نقاشی باعث شد، وارد حوزه هنر شوم.

وی گفت : در ابتدا  از کارهای تزیینی شروع  کردم و پس از آن فعالیت خود را بصورت جدی دنبال نموده و توانستم مجموعه جدیدی را با عنوان تلاطم ارائه و اولین نمایشگاه نقاشی انفرادی را برگزار نمایم.

وی خاطر نشان کرد: سبک آبستر‌ه سبکی است که  گاها بدون الهام و ترکیبی از رنگ ها مفهوم پیدا میکند حتی بگونه ای است که تصویرسازی ذهن افراد را با، بازی با ذهن ،رنگ، تصویر میتوان بیان کرد، با این حال هر سبکی  دارای تکنیک های خاص خودش میباشد.

گاهی با خیره شدن به پالت رنگ و چیدمان تیوپ رنگها، تصاویر عجیبی قبل از دست گرفتن قلم مو در دستانم، در ذهنم نقش بسته و شاید موضوع را به شدت تحت تأثیر قرار می دهد.

دنیای رنگها تلاطمی در من ایجاد میکند که بدون حد و مرز به بازی با رنگ و موضوع می پردازم. تلفیق این دو جسارت فراوانی به من میدهد و در خلق آثارم توانمندتر پیش میروم. ایجاد عمق و سطح، بافت، ترکیب بندی، دریافت تاثیرات غیرقابل پیش بینی، با کمک گرفتن از شخصیت و هویت رنگها، تجربه ای غیرقابل وصف برای من بود. الهام از طبیعت و حذف فیگورها، آرایش بصری، شکستن برخی ساختارها، بیان احساسات و برقراری روابط عمیق بین رنگهای هر اثر در این مجموعه، شاید به نوعی به رخ کشیدن قدرت رنگ بر موضوع بود.

IMG_20231026_121048.jpg

ترحم جو گفت: بعد از گذراندن ۴ سال دوره های آکادمیک نقاشی در حضور اساتید بزرگ و استفاده از محضر این عزیزان، در حال حاضر گاها به صورت انفرادی و در خلوت خود، تلاش جهت خلق اثر می نمایم.

وی گفت: قبل از این نمایشگاه، در چندین نمایشگاه دیگر بصورت گروهی شرکت داشته ام، لکن در حال حاضر در این نمایشگاه انفرادی، تلاش نموده ام تا حاصل این تلاطم های ذهنی و عطش برای یادگیری و کسب مهارت خود در زمینه نقاشی آبستره را در گالری بهارین در معرض نمایش قرار دهم.

ترحم جو گفت : دوستانی که میخواهند در این مسیر گام بردارند و در رسیدن به اهداف خود موفق گردند، فقط پشتکار و تلاش برای ادامه مسیر موثر است و این باعث میشود تا آن تجربه و پختگی لازم در کار خود را توسط تکرار و تجربه مدوام، کسب نمایند.

همچنین فعالیت در هر حوزه ای با در نظر گرفتن فاکتورهای علاقه، تمرین و تلاش خستگی ناپذیر، شروع بی پایان در کسب موفقیت می باشد. برداشتن گام اول و ساختن رویاها و تلاش برای رسیدن به آنها، بدون انتظار جهت دریافت کمک از دیگران، اساسی ترین روش جهت کسب موفقیت میباشد.

در پایان میخواستم از خانم ها بهاره چاکری، راحله رسولی و گروه خبرگزاری آفتاب جهت همراهی موثرشون تشکر نمایم.

ما منتظرحضور گرم و صمیمی، هنرمندان و هنردوستان عزیزمان درگالری بهارین درتاریخ ۵ آبان روزجمعه ازساعت ۴:۳۰ تا ۷:۳۰ هستیم.

ادرس: تهران. خیابان کریم خان. خیابان حافظ‌.

نبش ورشو (جنب داروخانه متروپل) پلاک ۵۰۹ طبقه اول  واحد ۳

شماره تماس : ۸۸۹۱۴۹۷۴

سایت :  Baharin.gallery

انیستا : Baharinartgallery

رونمایی از چندین کتاب با حضور کارآفرینان, اساتید دانشگاه و مدیران باتجربه و با دانش کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، دکتر حسین روازاده در نشست رونمایی کتاب گفت: ضمن تسلیت این ایام و ضمن اینکه من هر چه دارم از این ایام است و اگر در اروپا سال‌ها تحصیل می‌کردیم به این خاطر بود که به واسطه این ایام لغزش نداشته باشیم و با یک دیدگاه عمیق به مسائل جانبی نگاه کردیم و خوشبختانه رفاقت خوبی هم با این افراد پیدا کردیم.

جالب است در خارج از کشور برای بیماران چای نمی‌آوردند بلکه قهوه طبیعی می‌آوردند و نوشیدنی بسیار آرامبخش که بیشتر افراد آنجا مصرف می‌کردند و ما این موارد را در داخل ایران مطرح کردیم که متاسفانه توجه نشد.
وقتی به ایران آمدم چند سالی در دانشگاه تهران و بیمارستان‌ها گذراندم و مبحث احیای سلامت و مدیریت بهینه کسب و کار را که پیشینه آن را هم در اروپا گذرانده بودم به خوبی در ایران پیاده سازی کردم و حلقه ای را خودمان ایجاد کردیم که در کسب و کار به طور اختصاصی در اختیار خودمان باشد.

خداوند به ما کمک کرد چند جلد کتاب را شناسایی کردیم که بسیار کتاب‌های مفیدی هستند و انشاالله عزیزان هم بتوانند استفاده کنند و تشکر می‌کنم از خانم دکتر مریم بردوده که در ترجمه این کتاب‌ها کمک کردند.
در کتاب مدل شبکه‌های عصبی، شبکه‌های عصبی را به طور کامل شکافتیم که چگونه عمل می‌کنند که بسیار به کار متخصصین می‌آید. کتاب مدل شبکه‌های عصبی و کتاب علوم شناختی و عاطفی و رفتاری امروز در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که مطالبی است که اساتید ما در دانشگاه کمتر به آن رجوع می‌کنند.

دکتر مهدی عباس طاهر دکتری مدیریت استراتژیک در مراسم رونمایی از کتاب با حضور اساتید به نام و مطرح کشور گفت:

سخت ترین کار در دنیا این است شما هدفی را ترسیم کنید و بخواهید به آن تارگت برسید و در واقع از چه ابزاری می خواهی برای رسیدن به آن هدف استفاده کنی که راه رسیدن به این هدف استراتژیک است.

کتاب انتخاب استراتژیک یکی از کارهایی که انجام میدهد بین استراتژیک موجود برای رسیدن به هدف به ما نشان میدهد که استراتژیکی به کار ببریم که بهترین استراتژیک را انتخاب کنیم یعنی استراتژیک من اختیار عمل و دامنه اختیارات داشته باشد و بین این دامنه ها یک راه حل پیدا کند و اگر بین راه حل ها بخواهد انتخاب کند گاها مجبور است استراتژیک خود را بازآفرینی کند و مجددا طراحی کند و این نشان دهنده خلاقیت و هوش و استعداد فرد است.

باعث افتخار من بوده است که در حوزه مدیریتی در خدمت اقای دکتر روازاده باشم و تجربیات اصلی ایشان است که متناسب با متون کتاب استفاده کنم چرا که آقای دکتر به عنوان مدیریت هلدینگ ,استراتژیک دارند و ایشان در کنار کار, دبیرکار حزب سیاسی هم هستند و خود از پزشکان مطرح هستند که خروجی دانشگاه تهران هستند.


دکتر مریم بردوده مترجم کتاب علم استرس گفت :

کتابی که می خوام معرفی کنم کتاب علم استرس است و در حیطه اعصاب شناسی استرس نگاشته شده است.
یکی از ویژگی های این کتاب فراهم نمودن زیربنای نظری و یک داده های آزمایشگاهی است که چطور تغییرات رفتاری و تغییرات روانی باعث ایجاد استرس در بدن می شود و به تبع آن باعث می شود در سیستم نورولوژیک بدن ما تاثیر بگذارد .
در حوزه علم خیلی در مورد استرس و تاثیر آن بر اعصاب, چالش های زیادی مواجه بوده است و ما تصمیم گرفتیم به همراه استاد روازاده این کتاب را ترجمه کنیم و در اختیار جوامع علمی قرار دهیم
این کتاب چون بین رشته است

هم می تواند برای دانشجویان روانشناسی و هم پزشکی هم مفید باشد همچنین دانشجویان تحصیلات تکمیلی, علوم اعصاب و علوم زیستی می توانند استفاده کنند.ضمن اینکه این کتاب جذاب می تواند باشد برای دانشجویان پزشکی چون آشنا می شوند با مفاهیم روانی و رفتاری استرس و برای دانشجویان روانشناسی میتواند جذاب باشد چون با مفاهیم زیستی و پزشکی استرس آشنا می شوند و من توصیه میکنم به مطالعه این کتاب و آن را مورد استفاده قرار دهند.

استاد بادامچیان گفت:

پیامبر اسلام فرمودند اگر دانش و علم در کهکشان و ثریا باشد رجالی از ایران به آن دست پیدا می.کنند.

کتابی که به زودی آن را چاپ میکنم تفاوت بین,دو تمدن فرهنگ ایران و غرب است که بررسی عمیق علمی با احترام به همه تمدن ها و فرهنگ ها است.
نقد کتاب جمهوریت افلاطون از دیگر کتاب های بنده است که جالب است می گویند دموکراسی از یونان آمده است و وقتی از مورخین این کشوربررسی می کنیم به هیج وجه دموکراسی از یونان نبوده است

 

رونمایی از چندین کتاب با حضور کارآفرینان, اساتید دانشگاه و مدیران باتجربه و با دانش کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، دکتر حکیم حسین روازاده در نشست رونمایی کتاب گفت: ضمن تسلیت این ایام و ضمن اینکه من هر چه دارم از این ایام است و اگر در اروپا سال‌ها تحصیل می‌کردیم به این خاطر بود که به واسطه این ایام لغزش نداشته باشیم و با یک دیدگاه عمیق به مسائل جانبی نگاه کردیم و خوشبختانه رفاقت خوبی هم با این افراد پیدا کردیم.

جالب است در خارج از کشور برای بیماران چای نمی‌آوردند بلکه قهوه طبیعی می‌آوردند و نوشیدنی بسیار آرامبخش که بیشتر افراد آنجا مصرف می‌کردند و ما این موارد را در داخل ایران مطرح کردیم که متاسفانه توجه نشد.
وقتی به ایران آمدم چند سالی در دانشگاه تهران و بیمارستان‌ها گذراندم و مبحث احیای سلامت و مدیریت بهینه کسب و کار را که پیشینه آن را هم در اروپا گذرانده بودم به خوبی در ایران پیاده سازی کردم و حلقه ای را خودمان ایجاد کردیم که در کسب و کار به طور اختصاصی در اختیار خودمان باشد.

خداوند به ما کمک کرد چند جلد کتاب را شناسایی کردیم که بسیار کتاب‌های مفیدی هستند و انشاالله عزیزان هم بتوانند استفاده کنند و تشکر می‌کنم از خانم دکتر مریم بردوده که در ترجمه این کتاب‌ها کمک کردند.
در کتاب مدل شبکه‌های عصبی، شبکه‌های عصبی را به طور کامل شکافتیم که چگونه عمل می‌کنند که بسیار به کار متخصصین می‌آید. کتاب مدل شبکه‌های عصبی و کتاب علوم شناختی و عاطفی و رفتاری امروز در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که مطالبی است که اساتید ما در دانشگاه کمتر به آن رجوع می‌کنند.

دکتر مهدی عباس طاهر دکتری مدیریت استراتژیک در مراسم رونمایی از کتاب با حضور اساتید به نام و مطرح کشور گفت:

سخت ترین کار در دنیا این است شما هدفی را ترسیم کنید و بخواهید به آن تارگت برسید و در واقع از چه ابزاری می خواهی برای رسیدن به آن هدف استفاده کنی که راه رسیدن به این هدف استراتژیک است.

کتاب انتخاب استراتژیک یکی از کارهایی که انجام میدهد بین استراتژیک موجود برای رسیدن به هدف به ما نشان میدهد که استراتژیکی به کار ببریم که بهترین استراتژیک را انتخاب کنیم یعنی استراتژیک من اختیار عمل و دامنه اختیارات داشته باشد و بین این دامنه ها یک راه حل پیدا کند و اگر بین راه حل ها بخواهد انتخاب کند گاها مجبور است استراتژیک خود را بازآفرینی کند و مجددا طراحی کند و این نشان دهنده خلاقیت و هوش و استعداد فرد است.

باعث افتخار من بوده است که در حوزه مدیریتی در خدمت اقای دکتر روازاده باشم و تجربیات اصلی ایشان است که متناسب با متون کتاب استفاده کنم چرا که آقای دکتر به عنوان مدیریت هلدینگ ,استراتژیک دارند و ایشان در کنار کار, دبیرکار حزب سیاسی هم هستند و خود از پزشکان مطرح هستند که خروجی دانشگاه تهران هستند.


دکتر مریم بردوده مترجم کتاب علم استرس گفت :

کتابی که می خوام معرفی کنم کتاب علم استرس است و در حیطه اعصاب شناسی استرس نگاشته شده است.
یکی از ویژگی های این کتاب فراهم نمودن زیربنای نظری و یک داده های آزمایشگاهی است که چطور تغییرات رفتاری و تغییرات روانی باعث ایجاد استرس در بدن می شود و به تبع آن باعث می شود در سیستم نورولوژیک بدن ما تاثیر بگذارد .
در حوزه علم خیلی در مورد استرس و تاثیر آن بر اعصاب, چالش های زیادی مواجه بوده است و ما تصمیم گرفتیم به همراه استاد روازاده این کتاب را ترجمه کنیم و در اختیار جوامع علمی قرار دهیم
این کتاب چون بین رشته است

هم می تواند برای دانشجویان روانشناسی و هم پزشکی هم مفید باشد همچنین دانشجویان تحصیلات تکمیلی, علوم اعصاب و علوم زیستی می توانند استفاده کنند.ضمن اینکه این کتاب جذاب می تواند باشد برای دانشجویان پزشکی چون آشنا می شوند با مفاهیم روانی و رفتاری استرس و برای دانشجویان روانشناسی میتواند جذاب باشد چون با مفاهیم زیستی و پزشکی استرس آشنا می شوند و من توصیه میکنم به مطالعه این کتاب و آن را مورد استفاده قرار دهند.

استاد بادامچیان گفت:

پیامبر اسلام فرمودند اگر دانش و علم در کهکشان و ثریا باشد رجالی از ایران به آن دست پیدا می.کنند.

کتابی که به زودی آن را چاپ میکنم تفاوت بین,دو تمدن فرهنگ ایران و غرب است که بررسی عمیق علمی با احترام به همه تمدن ها و فرهنگ ها است.
نقد کتاب جمهوریت افلاطون از دیگر کتاب های بنده است که جالب است می گویند دموکراسی از یونان آمده است و وقتی از مورخین این کشوربررسی می کنیم به هیج وجه دموکراسی از یونان نبوده است

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top