مردم بحرین با حضور نیروهای سعودی و اماراتی در بحرین مخالف هستند

بحرین : جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه به مناسبت یازدهمین سالگرد اشغال بحرین توسط نیروهای سپر شبه جزیره با نمایندگی ارتش امارات و عربستان و ارتکاب جنایات جنگی و نسل کشی علیه ملت بحرین و انقلابیون 14 فوریه و اقشار مردمی که در میدان مروارید اردو زدند بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری خبرگو : در این بیانیه آمده است که مردم بحرین با حضور نیروهای سعودی و اماراتی در بحرین مخالف هستند و راهپیمایی رد حضور نیروهای متجاوز و اشغالگر آنها در سرزمین پاک بحرین و ایجاد حاکمیت کامل مردم و بازسازی کشور و خارج کردن کشور از چنگال واشغال دزدان دریایی آل خلیفه آزاد نشود ، متوقف نخواهد شد .

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد :

قال الله سبحانه وتعالى: (وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّن ذُكِّرَ بِـايَتِ رَبِّهِۦ ثُمَّ أَعْرَضَ عَنْهَاإِنَّا مِنَ ٱلْمُجْرِمِينَ مُنتَقِمُونَ) الاية ٢٢/ سورة السجدة/صدق الله العلي العظيم . چه کسی ستمکارتر است از آن کسی است که آیات پروردگارش به او یادآوری شده و او از آن اعراض کرده است ! مسلماً ما از مجرمان انتقام خواهیم گرفت ..!

ديروز ١٤ مارس ٢٠٢٢م، مصادف با یازدهمین سالگرد اشغال بحرین توسط نیروهای رژیم عربستان و امارات، ورود نیروهای ننگین جزیره به کشورمان، هتک حرمت به همه چیز و تخریب مساجد و مقدسات است . پس از حمله به میدان مروارید "اللؤلؤ" (میدان شهدا) و خونریزی های بسیار ، تلفات جانی و به شهادت رساندن تعداد زیادی از شهدا و مجروحان، آغاز کارزار گسترده و همه جانبه دستگیری تظاهرکنندگان و رهبران مخالفان و اعمال جنایات فجیع و قتل عام که به جنایات جنگی علیه مردم ما تبدیل شد مردمی که خواستار آزادی، سربلندی، عزت و حق تعیین سرنوشت خود، حق انتخاب نوع نظام سیاسی خود هستند .

ما در حالی وارد یازدهمین سالگرد این اشغال وحشیانه می شویم که رژیم سعودی در حالی که جهان درگیر جنگ اوکراین است، با اعدام ٤١ شهروند آزاده شیعه و شهدای صالح در شهر قطيف و احساء عزیز که در سال ۲۰۱۱ میلادی و در اعتراض به یورش نیروهای سپر جزیره و آل سعود برای سرکوب مردم بحرین و در پی دعوت و فراخوان شهید آیت الله نمر (ره) در این شهرها به خیابان ها ریخته و از مردم بحرین حمایت کردند و پس از آن دستگیر و تا چند روز پیش در زندان های سعودی به سر می بردند مرتکب جنایت فجیعی شده است. و از تحویل اجساد شهدا به خانواده هایشان و تهدید خانواده شهدا و خانواده های آنان از برپایی مجالس تسلیت و فاتحه برای ارواح مطهر آنان جلوگیری می نماید .

توده‌های انقلابی ما با سردادن شعارهای مرگ بر آل سعود و مرگ بر محمد بن سلمان (اره به دست) در راهپیمایی‌های گسترده این کشتار و جنایت فجیع را محکوم کردند و جامعه جهانی را به مداخله عاجل و محکوم کردن این جنایت شنیع و فجیع و محاکمه نزدیکان رژیم سعودی به رهبری ملک سلمان بن عبدالعزیز و ولی سلطنت او، محمد بن سلمان را در دادگاه های کیفری بین المللی به عنوان جنایتکاران جنگی، خون آشام ها و خونخواران و قصاص جنایاتی که در حق مردم بحرین و خانواده و برادران ما، جامعه شیعیان قطیف و الاحساء در (بحرین بزرگ) مرتکب شدندو همچنین جنایات جنگی در جنگ بیهوده خود علیه مردم برادر و بزرگ یمن انجام دادند ، خواستار شدند . در ١٤ مارس ٢٠١١ میلادی که مردم بحرین ما آن را روز سیاه و غم انگیز تاریخ بحرین می دانند ، نیروهای اشغالگر سعودی اماراتی و مزدوران ال خلیفه با چراغ سبز مستقیم آمریکا و در یک اقدام بی سابقه خطرناک بین المللی، حاکمیت ملی و قوانین بحرین را زیر پا گذاشتند و گویی نیروهای آزادیبخش آمده اند تا تهاجم خارجی را علیه مردم بحرین انجام دهند.

نیروهای متجاوز و اشغالگر سعودی هنوز هم تا به امروز نماینده نیروهای اشغالگر وحشیانه هستند که فجیع ترین جنایات را انجام داده اند و هنوز هم هستند که با وحشی گری و سوء استفاده علیه مردم این سرزمین و ساکنان اصلی آن مشخص می شود. جنبش یاران جوانان انقلاب ١٤ فوریه با محکوم کردن این اشغالگری و این تهاجم وحشیانه به بحرین، از توده های ملت بحرین می خواهد که بر مبارزه با اشغالگری و تهاجم سعودی-اماراتی پافشاری کنند و خواستار حذف سریع این نیروهای متجاوز و اشغالگر از سرزمین عزیز بحرین شوند .

همچنین خواستار تداوم راهپیمایی ها و تظاهرات در محکومیت جنایت فجیع اعدام علیه مردم آزاده و شریف استان قطیف، همبستگی با خانواده های شهدای صالح و خواستار تحویل اجساد آنان به خانواده و بستگانشان برای تشییع و تدفین آنان در قبرستان قطیف و برپایی مجالس تسلیت و فتوحات برای ارواح مطهرشان می باشد .

این جنبش همچنین از توده‌های بحرین می‌خواهد تا به پایان دادن به حکومت تمامیت‌خواه آل خلیفه و پایان دادن به کنترل مطلق خود بر سرکوب قدرت، منابع، ثروت و موهبت‌ها در کشور پافشاری کنند و برای بازگرداندن مشروعیت به مردم تلاش کنند. وبر اراده مردم و ایجاد یک نظام سیاسی کثرت گرا ، مردم سالار، مدنی که آزادی، استقلال، حاکمیت و عزت بحرین را احیا کند و کرامت آن را حفظ کند و از مردم آن در برابر بی عدالتی و جنایات متجاوزان و اشغالگران محافظت کند پیگیری نمایند .
ما همچنین مردم غیور و انقلابی خود را خطاب قرار می‌دهیم و از آنها می‌خواهیم هر گونه سلطه، اشغال و عادی‌سازی با رژیم غاصب صهیونیستی را قاطعانه رد کرده و اخراج نیروهای متجاوز سعودی - اماراتی را خواستار شده و آنها را در قبال جنایاتی که علیه آنها مرتکب شده‌اند ، به عنوان نیروهای تهاجم و اشغالگر محاکمه نمایند .

همچنین برچیدن پایگاه های نظامی آمریکا، انگلیس و اسرائیل و خروج همه مستشاران امنیتی و نظامی بیگانگان و خروج همه جاسوسان صهیونیست و امتناع سرزمین های بحرین از پایگاه نظامی و شنود و جاسوسی عليه جمهوری اسلامی ایران و تهدید رآکتورهای هسته ای و امنیت ملی آن خواستار شوند .

جنبش یاران جوانان انقلاب ١٤ فوریه تأیید می کند که انقلاب مردم بحرین تا برکناری متجاوزان سعودی و اماراتی و خروج صهیونیست های اشغالگر سرزمین فلسطین از بحرین ادامه خواهد داشت . و اینکه مردم انقلابی و سرافراز بحرینی ما به مطالبه و تأیید پایداری‌های ملی و حق تعیین سرنوشت خود و انتخاب نظام سیاسی خود و با بیرون راندن نیروهای متجاوز و اشغالگر و اخراج اشرار برای احیای حاکمیت ملی تا بازگرداندن کامل حاکمیت و رهایی سرزمین و میهن از شر مهاجمان و اشغالگران، مبارزه خواهند کرد.

رحمت و جاودانگی بر ارواح طیبه شهدای ما..
سرافراز و جاودان ٤١ شهید قطیف و احساء که در قتل عام حکومت سفیانی سعودی به شهادت رسیدند ..
ننگ و ننگ برای رژیم ظالم آل سعود
ننگ و ننگ بر رژیم متجاوز و اشغالگر آل خلیفه..
درود بر مردم سرافراز بحرینی ما .

جنبش یارن جوانان انقلاب ١٤ فوریه
منامه – بحرین بزرگ اشغال شده.
١٣ مارس ٢٠٢٢ میلادی برابر با ٢٢ اسفند ماه ١٤٠٠ هجري

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top