نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دستگاه های نظارتی برای صلاحیت انتقاد و خواستار توضیحات شد

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، مهندس رحیم الله سهرابی,کارشناس ارشد مهندسی راه و ساختمان از دانشکده فنی دانشگاه تهران در باب معرفی خود به خبرنگار ما گفت: از سال ۱۳۶۸ پروانه اشتغال مهندسی ساختمان را دریافت کردم و در سازمان توسعه راههای ایران دو سال در سمت مدیر دفتر فنی بودم و بعد آن آن وارد کار آزاد شدم.

وی از دلیل حضور خود در عرصه انتخابات گفت: بنده به شخصه چون در رشته عمران فعالیت کردم و تحصیلات دارم و در سنوات قبل هم در تعدادی جلسات کمیسیون عمران مجلس شرکت و مذاکرات داشتم ، تصمیم گرفتم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کنم .
بسیار تخصص و برنامه و به طور کل اطلاعات معماری و سازه ای وسیع دارم که متاسفانه به دلایلی نامشخص صلاحیت صورت نگرفت که مورد تعجب و انتقاد من است.

عضو بسیج مهندسی سپاه تهران نسبت به رد صلاحیت خود گفت: شورای نگهبان پنج سال سابقه اجرایی را مطرح کرده است در حالی که من ۳۵ سال سابقه دارم , تعریف شورای نگهبان از سابقه اجرایی چیست ، را نمیدانم در حالی که من پروانه اشتغال مهندسی ساختمان در نظارت و طراحی و اجرا هم دارم.

عضو هیات موسس انجمن مهندسان مشاور طراح و ناظر ساختمان افزود: من با توجه به ۳۰ سال سابقه اجرایی وسیع به هرحال درگیر مسائل قضایی به دلایل مختلف حقوقی و کیفیری بوده ام که همه منتفی شده است ، اما شاید به زعم دستگاه نظارتی تنها دلیل عدم صلاحیت آمار زیاد این بوده است که باز تاکید می کنم از جانب من مورد اشکال است.

 1709239996422.JPG

سهرابی افزود:مشاوره های مختلفی به وزارت راه و مسکن و شهرسازی داده ام و قانون نظام مهندسی را هم ویرایش کرده ایم و در این زمینه در کمیسیون عمران جلسات متعدد داشتم و برنامه جامعی در راستای عمران برای ورود به مجلس داشته ام که به دلایل نامعلوم میسر نشد .

این کاندید به منویات رهبری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری به اصلح بودن یک نماینده تاکید داشته اند و من هم در پیرو منویات ایشان تخصص داشتن هم در کنار اصلح بودن ، تجمیع می کنم که فرد اصلح بتواند در مجلس درست فعالیت کند.

وی به نام غیر فارسی کمیسیون نقد وارد کرد و گفت: سوال من این است چرا باید نام کمیسیون یا کمیته که عنوان خارجی دارد انتخاب شود در حالی که عنوان "کارگروه " مناسب است. به طور مثال کارگروه عمران یا کار گروه بهداشت که در راستای پاسداشت زبان فارسی نیز هست.

سهرابی در انتقاد به نمایندگان کمیسیون های مجلس اشاره کرد و بیان داشت: متاسفانه "کارگروه ها " یا کمیسیون ها خیلی با نگاه منفعت ملی کارکرد ندارند و بعضا در کارگروه های تخصصی مباحث داخل صحن علنی خودشان رد و بدل می شود که این بسی جای اشکال دارد.

مسئول سابق کارگروه مسکن بسیج مهندسی سپاه تهران استفاده از مشاور نخبه را در مجلس امری مثمر ثمر دانست و تصریح کرد: استفاده از افراد مشاور نخبه در کنار نمایندگان در کمیسیون های مجلس با رای مردمی به صورت کشوری پیشنهادی است که میتواند به ساماندهی اوضاع مجلس کمک شایانی کند.

وی در نگاه تخصصی به طرح نهضت ملی مسکن گفت: نهضت ملی مسکن طرح بسیار خوب اما پر ایراد هم است و این نیاز به زیرساخت فنی هم دارد. به اعتقاد من برای شروع ، تولید یک میلیون واحد مسکونی , کاری بس دشوار بود که تقریبا اکنون به مرز نزدیک شده است اما متاسفانه کمتر مبحث نظارت های مهندسی در آن صورت گرفته است.

مدیر سابق کارگروه مسکن سپاه تهران در انتقاد به مسائل کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری گفت: برای کمیسیون های ماده ۱۰۰ شهرداری طرح تهیه کرده ایم و در شرایط فعلی تبصره ها کارایی ندارند و مباحث تراکم و خط آسمان و ناظر ایمنی و چک لیست های مورد نیاز ساختمانی و سایر عناوین دیگر دچار اشکال است که ما برای همه آن ها برنامه داریم.

عضو بسیج مهندسی سپاه تهران در کلام پایانی خود تصریح کرد: حرفه مهندسی به خصوص در تمامی رشته ها مغفول مانده است و بچه های ما از این رشته در حال گریزان شدن هستند و ما می بایست در مجلس به گونه ای عمل کنیم که این حرفه احیا شود و احیا هم به راهکارهای درست و کار آمد نیاز دارد.

انتهای پیام

نشست خبری شورای ایران متحد با یاد شهید طهرانی مقدم توسط صاحب نظران کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حضور جمع خبرنگاران برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، خشایار نادی, دبیرکل ایران متحد و کاندید مردمی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: تشکلی که در حال راه اندازی آن هستیم به‌عنوان لیست ایران متحد نامگذاری شده است و این شورا از همین جا اعلام می کند که به هیچ جناح و فرد و گروهی وابستگی ندارد و در حقیقت این شورا مشق و خط رهبری و گروه انقلابی است که هدفمان خدمت به مردم است و امید داریم برای مردم عزیز در تمام حوزه ها به عنوان مطالبه گر قدم برداریم.

وی عرصه اقتصادی را مهم برشمرد و گفت:در تمام عرصه های نظامی حرفی برای گفتن داریم اما چرا برای عرضه اقتصادی نباید قوی باشیم که این همواره مورد تاکید حضرت آقا در تذکراتشان است.

نادی تصریح کرد: افرادی اصلح, سلامت ,صادق و شفاف و پاسخگوی مردم باشند را انتخاب کنید و این در رسانه ها و فضای مجازی قابل جستجو است

دکتر زنگنه از دیگر کاندیدای مجلس خاطرنشان کرد: در خصوص کلان اقتصاد کشور سعی کرده ایم زبان مشترک داشته باشیم و اگر چیزی به عنوان قانون تدوین می کنیم باید قابلیت اجرایی داشته باشد.

وی ادامه داد: مجلس می تواند از ابزارهای نظارتی استفاده کند که به اعتقاد ما استفاده درستی نشده است و نماینده مجلس باید تا انتها گزارش روشنی به مردم دهد و این مسئله باید با همراهی مردم باشد.

زنگنه تاکید کرد:انتظار ما این است مجلس آتی مجلس پیش بینی پذیر باشد , وقتی افراد کنار هم تفکرات متعارض دارند این افراد چگونه می توانند منافع مردم را پیگیری کنند و این عدم هم راستای فکری مشکل زا است.

 IMG_0926.JPG

زنگنه افزود: تمام توان ما این است که مجلس در راس امور باشد و در راستای گام دوم مقام معظم رهبری حرکت کنیم.

این کاندید دکتری اقتصاد گرایش پولی در ادامه گفت: در موضوع بورس دولت سابق با تبلیغات فراوان مردم را به سمت بورس هدایت کرد اما متاسفانه در یک مقطعی عده ای در جهت منافع شخصی برآمدند و بازار سقوط پیدا کرد.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داست:
موضوع بعدی عدم وجود متخصصان واقعی در مجلس است و گزارشی از مرکز پژوهش های مجلس بیرون آمده که فعلا جای بحث آن نیست

دکتر سید عادل حیدری هم در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه هدف اصلی برای ورود به مجلس مغفول مانده است در حالی که هدف اصلی باید قانون گذاری باشد.

وی ادامه داد:مبحث آزادی در همه کشورهای دنیا یکی از مهمترین مسائل است اما در کشور ما این شکاف نسلی مدیریت شده است? آزادی از نگاه یک جوان و یک سالخورده آیا یکی است?

دکتر اکرم عشقی, از دیگر کاندیدای شورای ایران متحد به فرموده امام خمینی ره در ابتدای سخنان خود اشاره کرد و گفت: امام رحمه الله علیه فرمود مجلس در راس امور است بنابراین اگر مجلس درست کار خود را انجام دهد خیلی از مشکلات حل خواهد شد, در حقیقت اگر مجلس درست ریل گذاری کند قطعا حاکمیت و مردم نقش خودشان را میدانند و کشور توسعه و پیشرفت میکند.

وی تصریح کرد: خلاهایی در قانون زنان و خانواده داریم و در مبحث عفاف و حجاب ۲۸ متولی داریم که به خاطر عدم نظارت این متولی هاخروجی نداشتند.بنابراین اگر نظارت درست انجام شود طبعا مشکلاتی نخواهیم داشت.

خانم عشقی نظارت را بسیار مهم دانست و افزود:در بودجه های فرهنگی که بسیار پر طمطراق است و واقعا گره گشا در خانواده است ولی به دلیل عدم نظارت این اقدامات به هرز می روند و به هدف نهایی نائل نمی آیند.

این مسئول اظهار داشت: مجلس رکن اصلی است و اگر دقیق و درست با متخصصان ورود داشته باشند قطعا مشکلات کمتری خواهیم داشت.


مهندس هادی سبحانی نیا ملقب به ارومیان به کمیسیون عمران اشاره کرد و گفت: یکی از کمیسیون های مهم مجلس کمیسیون عمران است و یکی از وظایف مجلس نظارت است.

وی نظارت و پیگیری را بسیار مهم برشمرد و گفت:اگربهترین برنامه ها تصویب شود اما پیگیری نباشد حتما به مشکل بر می خورد و مهمترین هدف ما در ورود به مجلس مبحث نظارت است.

اورمیان تصریح گرد: قانون بر مالیات خانه های خالی چرا انقدر دیر تصویب شد? موضوع مسکن چرا با معضل همراه است?

وی سلیقه ای برخورد کردن مدیران را مورد انتقاد قرار داد و اظهار داشت مبحث سلیقه ای کار کردن مدیران ما مورد بحث است و در مورد طرح مسکن ملی یک وزیر چه حقی دارد اظهارنظر شخصی کند و به اعتقاد من باید موضوع مسکن باید پیگیری شود .

انتهای پیام

شورای وحدت با مدیریت سخنگویی دکتر منوچهر متکی با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، دکتر منوچهر متکی به نمایندگی از سوی فهرست نامزدهای شورای وحدت برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی
گزارش کوتاهی را از تشکیل شورای وحدت در سه سال گذشته و روند این حرکت و ورود آن به انتخابات کنونی کشور اعلام داشت.

وی ادامه داد: در شهریور ۱۳۹۹ مجموعه از احزاب, پایه گذاری تشکیلاتی را مطرح کردند که هدف آن کمک به عمرانی و کشورداری در جمهوری اسلامی بود که جامعیت روحانیت مبارز این درخواست را مورد استقبال قرار داد و ما در اولین عملیات سیاسی شورای وحدت یعنی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ حضور فعالی داشتیم.

وزیر خارجه سابق اظهار داشت: شورای وحدت مثلثی است متشکل از احزاب اقشار و روحانیت و نقش روحانیت از باب نقش هدایتی است که در آن قدم گذاشته ایم.

وی نسبت به جامعه روحانیت تصریح کرد:استقبال جامعه روحانیت مبارز باعث دلگرمی شد و در ۲۹ استان کشور پایگاه های شورای وحدت تاسیس شده است که در سراسر کشور شورای ۲۱ نفره مرکزی ساماندهی بر فعالیت ها نظارت دارند.

وی حل مشکلات کشور اشاره کرد و گفت:شورای وحدت فهرستی از مشکلات کشور را تدوین و محورها را مورد بحث و گفت وگو قرار داده است و انشالله بتوانیم در حوزه های فرهنگ,امنیت,اقتصاد, سیاست و آسیب های اجتماعی به سرفصل های مشترکی برسیم و همچنین به دنبال راهکار برای مشکلات هستیم که با توسل به اصول اسلامی و آموزه های حضرت امام و رهنمودهای مقام معظم رهبری و عقل و فهم شورای وحدت امکان پذیر است.

متکی ادامه داد:ما در کنار این ماموریت اصلی ,حضور در مناسبت ها و رخدادهای مهم کشور و مباحث ملی به عنوان دستور دوم کارمان قرار داده ایم.

وی افزود:ما معتقدیم اگر جمهوری اسلامی برای ما ظرفیت هایی را به وجود آورد ما باید از جایگاه ایجاد شده برای نظام میدان داری کنیم و حاضر در صحنه باشیم

 SAVE_۲۰۲۴۰۲۲۷_۱۱۴۸۴۳.jpg

متکی مردم سالاری را محوریت شورای وحدت دانست و گفت:مردم نتیجه انتخابات را معلوم می کنند و نتیجه انتخابات را به هیچ چیزی منوط نمی کنیم.

وی ادامه داد: ما از این حق با همه وجود دفاع می کنیم و هیچ حرکت و طراحی و سناریو که منجر به عدم حضور مردم در انتخابات شود بر نمیتابیم.

سخنگوی شورای وحدت افزود: شورای وحدت آرایش انتخاباتی به خود گرفته است و در جلسات مباحث کشور را مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم و ضمن حمایت از دولت, نقد هم داشته ایم.

وی خاطرنشان کرد: فهرست شورای وحدت از حضور درد آشنایانی است که در حوزه های مختلف کمیسیون مجلس و مردم, توانمندی و تخصص دارند.

متکی به مبحث بانوان اشاره کرد و اظهار داشت: فهرست شورای وحدت در تهران نخستین بار تعداد بانوان حاضر در لیست را به عدد هفت نفر افزایش داد و ما نقش بانوان را یک نقش واقعی ,راهبری و کاربردی برای نظام می دانیم

این مسئول خاطرنشان کرد:توجه به جوانان و پایین تر بودن میزان سنی شورای وحدت نوع نگاه ما را به کشور داری نشان میدهد.

وی به شعار شورای وحدت اشاره کرد و گفت: تحول برای زندگی بهتر,شعار شورای وحدت است و این نیازمند اراده جمعی در حوزه های مختلف است.

متکی در پاسخ به خبرنگاری که چرا نام آقای متکی در لیست هاط مختلف وجود دارد گفت: در هیات عالی شورای وحدت مصوب شد که نامزدها می توانند در گرو ه های مختلف حضور داشته‌باشد و این به دلیل تصمیم هیات عالی است که اعمال شده است.

وی در سوال یک خبرنگار از رسانه,اسپانیا مبنی بر نظر شما در مورد شرکت نکردن مردم چیست اظهار داشت: ما در شرایط ویژه ای انتخابات دوازدهمین دوره را پیش رو داریم و یکی از نکات مهم که در همه مراسمات مهم بوده است میزان حضور مردم مورد توجه رسانه های جهان است

وی درپایان افزود: میانگین حضور مردم در انتخابات از میانگین انتخابات مردم در کشورهای دیگر بیشتر است.

انتهای خبر

موسسه بین المللی سفیران صلح با صدور بیانیه ای اقدامات غیرانسانی و ناقض حقوق بشر در غزه را به شدت محکوم کرد.


به گزارش پایگاه خبری خبرگو، در این بیانیه آمده است: فجیع ترین جنایات مستکبران و کافران در حالی رخ می دهد که تمامی قدرت های فاسد جهان در حمایت از این نسل کشی و کشتار زنان و کودکان بی دفاع غزه در سرزمین پیامبران الهی برخاسته اند و آنانکه دم از حقوق بشر و آزادی انسان ها می زنند، سکوت کرده ان.

این بیانیه با اشاره به اینکه اینان در یوغ قدرت های به اصطلاح صلح طلب جهان اند و سر در بند اطاعت آنان فرو آورده اند، می افزاید: غزه ابتدا در حصار همه جانبه و اکنون در آتش و خون دست و پا می زند، گرد مرگ بر آن پاشیده شده و تمامی قوانین حقوق بشر آشکارا نقض گشته است و کودکان بی گناه در خون غلتیده شده اند.

در این بیانیه آمده است: برخی سازمان ها و کشورها حریت و آزادگی خود را در راه اهداف شوم معاندان اسلام و مغزهای منخسف سردمداران و اعمال انزجار آورشان خرج کرده اند و این مهم را به ملاعبه و شوخی گرفته اند و لا تکونوا کاالذین نسوا الله فانساهم انفسهم اولئک هم الفاسقون.

این بیانیه می افزاید: کیست غزه را یاری کند؟ کیست که صدای ناله مادران فلسطینی را که از ژرفای جان بر می خیزد بشنود؟ کیست که در حمایت از کودکان بی گناه به خون نشسته، به پا خیزد؟ کیست که مراتع شیطان را نابود کند و نغمه عشق را در سرزمین پیامبران الهی سر دهد؟

در این بیانیه، با اشاره به این که خشم و نفرت مسلمانان در سرسرای عالم پیچیده است و این بارقه های امید را در دل شهرک نشینان روشن نگه می دارد، آمده است: آنان که در راه دین و فرمان خدای خون جان خود را می دهند شمع زندگی شان خاموش نمی شود.

این بیانیه می افزاید: مومنین باید با شعار اشداء علی الکفار و رحماء بینهم به یاری آوارگان غزه بشتابند و این جنایت کفار را که با ابتهاج از تعداد آوارگان و تداوم جنگ و خونریزی به دست می آید، به زوال بکشند و آنان را در برهوت اعمال شان سر به نیست کنند که تمامی انسان ها مکلف به این تکلیف هستند.

موسسه بین المللی سفیران صلح به شدت این جنایات و اتفاقات غمبار در غزه را محکوم میکند و در راستای حمایت از زنان و‌کودکان و مردم بی دفاع غزه خواستار ایجاد صلح و آرامش و امنیت در غزه می باشد.

سردار نجات,فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه در کنگره بزرگداشت شهدای منطقه ۷ در جمع دیگر مسئولین و خانواده های شهدا گفت: این مجلس به یاد شهدای امنیت ,دفاع از حرم و شهدای دفاع مقدس برگزار شده است و مفتخریم درخدمت خانواده های شهدا هستیم که مجلس ما را عطرآگین کردند.

به گزارش پایگاه خبری خبرگو، فرمانده قرارگاه ثارالله به فتنه سال قبل و ابعاد آن اشاره کرد و گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری , اتفاقی که در سال ۱۴۰۱ اتفاقا افتاد یک جنگ ترکیبی از سرویس های اطلاعاتی دشمن بود که از قبل طراحی شده بود که انواع قشر منافقین, سلطنت طلبان ,کمله و…تقسیم حضور, داشتند کردند که چهار بعد داشت.
وی در ادامه افزود: بی ثبات سازی, تحریم حداکثری ,جنگ روانی گسترده با شبکه های پرطرفدار دشمن که ۲۴ ساعته سناریو سازی و دروغ پردازی برای تشدید خشم مردم به پا داشته بودند و بعد چهارم انزوای بین المللی که با گروه های بین المللی در اکثر کشوهای جهان تجمع بر علیه جمهوری اسلامی برگزار می کردند.

وی به دیگر ابعاد نقشه های دشمن در فتنه اخیر اشاره کرد و گفت: آن ها قصد داشتند بتوانند داخل تهران راهپیمائی ۵۰۰ هزار نفره کنند, دانشگاه ها و مدارس تعطیل شوند,همچنین اعتصاب کامیون داران و کارخانجات, تعطیلی بازار و برای همه این موارد برنامه ریزی شده بود.

نجات افزود: ورزشکاران و هنرمندان را ابزاری کردند تا موضع گیری کنند اما اتفاقات طور دیگری رقم خورد چرا که مردم صف خودشان را از اغتشاشگران جدا کردند.

فرمانده قرارگاه ثارالله تصریح کرد: دانشگاه ها را تحریک کردند تا اساتید و دانشجویان را بر علیه نظام بشورانند و شعار بدهند که موفق نشدند ,همچنین بازاریان تهران را تهدید میکردند که اگر مغازه ها را نبندید آتش می زنیم.

وی به ایثارگری نیرو های امنیتی اشاره کرد و گفت: نیروهای انتظامی, سپاه و بسیج بسیار خوش درخشیدند و طبق دستور از بالا, هیچ پاسداری حق گرفتن اسلحه هم نداشت و بسیجیان و پاسداران در نهایت مظلومیت شهید شدند تا طرف مقابل کشته نشوند این در حالی است که برادران ما در سپاه ۱۴۰۰ نفر زخمی و مجروح دادند و یکی از بچه های ما به واسطه سنگ ,چشمانش از حدقه درامد و دیگر اتفاقات که که شاهد آن بودید.

وی خاطرنشان کرد: در همه راه ها به بن بست روبرو شدند و بعد از دوماه خودشان اعتر اف کردند شکست خوردیم و برآورد هایشان غلط از آب درآمد.
نجات, به حضور حداکثری مردم فهمیم اشاره کرد وگفت:مردم علی رقم مشکلات اقتصادی که داشتند و از وضعیت موجود تورم ناراضی بودند ولی با دشمن همراهی نکردند و اوج راهپیمایی ۲۲ بهمن و روز قدس مشاهده گر بودیم که از سال,پ های قبل بیشتر به خیابان ها آمده بودند.

وی به طرح سوالی پرداخت در این خصوص که حمایت آمریکا یا ایران کدام ابقی تر است اینگونه گفت:حمایت کشورها توسط آمریکا و حمایت کشورها توسط ایران کدام موفق تر بوده است?پاسخ این است ایران از هر کشوری حمایت کرد ماندگار شد.

وی به حکومت وابسته ایران زمان شاه ملعون اشاره کرد و تصریح کرد: سالی که امام انقلاب کردند ما کشوری وابسته به آمریکا بودیم و سرنوشت شاه هم که خودتان شاهد بودید که شخص اول مملکت ابتدا و انتها وابسته به جهان بود اما ما کشور وابسته را به تمدنی تبدیل کردیم که در خاورمیانه رتبه نخست را دارد. امروز تمدنی که امام آوردند دارای بعد توحیدی و پیشرفتی است و در ابعاد علمی به رده ۱۷ تا ده رسیده است.
وی ادامه داد: امروز برادران ارتش ما کشتی ها را دور دنیا می گردانند و هیچ کشوری حق تعارض ندارد چون می دانند اگر تخطی کنند پاسخ خواهیم داد.
نجات به سفر رئیس جمهوری به آمریکای لاتین اشاره کرد و گفت: ما در علم و فناوری تحریم ها را دور میزنیم و رئیس جمهور ما در آمریکای لاتین در حیات خلوت آمریکا قرارداد می بندند.
فرمانده قرارگاه ثارالله در پایان خطاب به حضار تاکید کرد:خواهران و برادران عزیز به رهبری و انقلاب و شهدا افتخار کنید که ما را از ذلت درآوردند و آینده ای که پیش روی ما است آینده پیشرفته خواهد بود و ما این انقلاب را تقدیم صاحبش ولیعصر عج خواهیم کرد.

IMG ۲۰۲۳۰۶۲۱ ۱۸۱۱۲۵

IMG ۲۰۲۳۰۶۲۱ ۱۸۴۸۰۷

بحرین : جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه به مناسبت یازدهمین سالگرد اشغال بحرین توسط نیروهای سپر شبه جزیره با نمایندگی ارتش امارات و عربستان و ارتکاب جنایات جنگی و نسل کشی علیه ملت بحرین و انقلابیون 14 فوریه و اقشار مردمی که در میدان مروارید اردو زدند بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری خبرگو : در این بیانیه آمده است که مردم بحرین با حضور نیروهای سعودی و اماراتی در بحرین مخالف هستند و راهپیمایی رد حضور نیروهای متجاوز و اشغالگر آنها در سرزمین پاک بحرین و ایجاد حاکمیت کامل مردم و بازسازی کشور و خارج کردن کشور از چنگال واشغال دزدان دریایی آل خلیفه آزاد نشود ، متوقف نخواهد شد .

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top