بحرین : جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه به مناسبت یازدهمین سالگرد اشغال بحرین توسط نیروهای سپر شبه جزیره با نمایندگی ارتش امارات و عربستان و ارتکاب جنایات جنگی و نسل کشی علیه ملت بحرین و انقلابیون 14 فوریه و اقشار مردمی که در میدان مروارید اردو زدند بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری خبرگو : در این بیانیه آمده است که مردم بحرین با حضور نیروهای سعودی و اماراتی در بحرین مخالف هستند و راهپیمایی رد حضور نیروهای متجاوز و اشغالگر آنها در سرزمین پاک بحرین و ایجاد حاکمیت کامل مردم و بازسازی کشور و خارج کردن کشور از چنگال واشغال دزدان دریایی آل خلیفه آزاد نشود ، متوقف نخواهد شد .

خسارت دیدن مردم در محاکم علوی؛ «ترک فعل»، «تعلل» و «سهل انگاری» با چاشنی رفتار مستکبرانه اموی!

وقتی در تیرماه 1400، رئیس جدید قوه قضاییه به بازرسی ویژه قوه فرمان داد تا ظرف سه هفته مشکلات مراجعین به دستگاه قضا را احصاء و برای حل آن برنامه و زمان ¬بندی ارائه شود، بارقه ی جدید امید به جدیّت مبارزه با فساد در دل مردم روشن شد. اکنون امّا بعد از گذشت سی و سه هفته و در انتهای سال 1400 همچنان مردم در مراجعه به مراکز سرگردان، خسته و بدون جواب مشخص هستند.

به گزارش خبرگو : دکترسعید محمد مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در توئیت خود نوشت:

واکنش رسانه های صهیونیست به توافق قریب الوقوع ایران و آمریکا/ اسرائیل از دو بند برجام جدید وحشت کرده است

جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی به حضور حضور تعدادی از نمایندگان علی رغم تست مثبت کرونا در مجلس واکنش نشان داد.

 استعفای عبدالرحیم کردی ، مدیر متخلف دولت روحانی ،قبل از بازداشت ، توسط دبیر شورای عالی مناطق آزاد اخذ شده بود .

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top