پرداخت خسارت پنج ميليارد تومانی بیمه دانا به زلزله زدگان کرمانشاه

در حادثه زلزله كرمانشاه بيمه دانا بيش از پنج ميليارد تومان خسارت به هموطنان زيانديده در سريعترين زمان ممكن پرداخت كرد.

 

به گزارش خبرگو ، به نقل از روابط عمومي بيمه دانا، نايب رييس هيات مديره و مديرعامل ببمه دانا در آیین افتتاح شعبه کاشان بیمه دانا گفت با توجه به امكاناتي كه در اختيار همكاران ما در شعبه كاشان قرار گرفته است انتظار داريم كه در جهت تسهيل خدمات رساني به هموطنانمان در شهر كاشان نسبت به گذشته تلاش بيشتري به عمل آورند.

وي با اشاره به توانايي بيمه دانا در رضايت مشتريان و پرداخت خسارتهاي سنگين خاطرنشان كرد: در حادثه زلزله كرمانشاه بيمه دانا بيش از پنج ميليارد تومان خسارت به هموطنان زيانديده در سريعترين زمان ممكن پرداخت كرد.

از حوادث مهم ديگري كه طي اين سالها توسط بيمه دانا خسارت آنها جبران شد پرداخت آتش سوزي كارخانه سها سازمان هلال احمر جمهوري اسلامي، تالار بزرگ كشور و همين طور ساختمان وزارت نيرو كه طي روزهاي اخير همكاران ما در اولين لحظات با حضور در محل اقدامات اوليه رسيدگي و ارزيابي خسارت آن را به عمل آوردند.

دكتر صادق با تأكيد بر اتفاقات دنياي امروز كه هر لحظه احتمال وقوع حادثه اي وجود دارد تشريح كرد: بايد از حوادثي كه رخ مي دهد درس گرفته و براي آرامش و اطمينان خاطر عزيزانمان پس از اتفاقات، آينده نگري كنيم و طبيعي است اطمينان خاطر بعد از حادثه را فقط بيمه مي تواند به انسان بدهد. با وجود اينكه خسارات روحي رواني و معنوي قابل جبران نيست ولي مي توان با داشتن بيمه خسارات مادي را تا حدود زيادي جبران كرد.

نايب رييس هيات مديره و مديرعامل بيمه دانا در پايان از كليه شركت كنندگان بويژه مديران شعب شركتهاي بيمه ايران، آسيا، البرز، كوثر، نوين و دي كه در مراسم افتتاحيه ساختمان جديد شعبه كاشان قدرداني كرد.

اصلاح شده شنبه, 21 بهمن 1396 12:12

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top