مدیرعامل جدید بانک اقتصاد نوین عضو هیأت مدیره بیمه نوین شد

 در جلسه هیأت مدیره شرکت بیمه نوین، علیرضا بلگوری؛ مدیرعامل جدید بانک اقتصاد نوین به عنوان عضو هیأت مدیره این شرکت معارفه شد.

 

به گزارش خبرگو ،در این جلسه که با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره شرکت و معاونان شرکت برگزار شد، بلگوری با اشاره به اقدامات مشترک صورت گرفته طی دو سال اخیر در حوزه های بانک، بیمه و مالی در هلدینگ اقتصاد نوین گفت: خوشبختانه در حال حاضر همکاری های مشترک بانکی و بیمه ای مجموعه اقتصاد نوین در سطح قابل قبولی قرار دارد و طبق برنامه ریزی آتی، طرح های جامع مشترک توسعه خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد: محور کانونی برنامه راهبردی بانک اقتصادی نوین هم افزایی با شرکت های تابعه و تحقق اهداف عالیه در جهت حفظ و تکریم مشتریان با توسعه شبکه خدمات و شناخت الگوی نگاه و نیاز مشتریان است.

همچنین در این مراسم حسین کریم خان زند؛ مدیرعامل بیمه نوین ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات حسن معتمدی به عنوان رئیس پیشین هیأت مدیره شرکت، ابراز امیدواری کرد: با بهره گیری از ظرفیت های موجود در مجموعه اقتصاد نوین و رویکرد موجود مثبت در حوزه همکاری های مشترک می توان برنامه های توسعه ای در حوزه مشتریان را تثبیت و به عنوان خدماتی ماندگار و ارزش آفرین ارائه داد. حضور جناب آقای بلگوری با نگاه مثبت و سابقه موفق مدیریت ایشان به عنوان عضو هیأت مدیره بیمه نوین بدون شک فرصت خوبی برای ارتقای کمی و کیفی ارتباطات و تعاملات سازنده دوسویه است.

خاطرنشان می کند عليرضا بلگوري فارغ‌التحصيل رشته حسابداري از دانشگاه علامه طباطبايي در مقطع کارشناسي ارشد است و عضویت در هيات مديره بانک مسکن، رييس کميته ريسک و رييس کميته منابع و مصارف و کميته حسابرسي داخلي بانک مسکن، نايب رييس و عضو هيات مديره شرکت گروه مالي مسکن، عضو هيات مديره شرکت سرمايه‌گذاري خوارزمي، رييس هيات مديره شرکت سرمايه‌گذاري مسکن، عضو هيات مديره شرکت پايدار ايرانيان، عضو هيات مديره شرکت ساماندهي مطالبات معوق، عضو هيات مديره شرکت خدمات پشتيباني بانک اقتصادنوين و معاون مديرعامل بانک اقتصادنوين در امور وصول و حقوقي از سوابق کاری وی است.

منبع:ریسک نیوز

اصلاح شده یکشنبه, 28 مرداد 1397 04:32

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top