ضرابیه: استارت آپ ها را دعوت به کار می کنیم

خبرگو: احمدرضا ضرابیه مدیرعامل بیمه سامان از استارت آپ ها دعوت به همکاری کرد.

به گزارش خبرگو اینشورتک ها این روزها صنعت بیمه را متحول کرده اند به طوری که صنعت بیمه با آمدن آنها جان تازه ای گرفته است همچنین حضور این دسته از استارت آپ ها در نماشگاه الکامپ بسیار چشم گیر بود.

 مدیر عامل بیمه سامان گفت: شرکت بیمه سامان اعتقاد دارد که فناوری اطلاعات در بسیاری از حوزه ها از جمله صنعت بیمه دچار تغییرات اساسی خواهد شد ومشخصا این تغییرات در مدل کسب وکارشرکت ها اتفاق می افتد. شرکت بیمه سامان برای اینکه وارد این تغییرات شود و خودش را برای آن آماده کند مدیریتی در شرکت با نام مدیریت توسعه کانال های خدمات ایجاد کرده است تا به صورت رسمی خود را به کارآفرینان و نخبگان استارت آپ ها نزدیک کند.علاوه بر این ما اعتقاد داریم که گروه موفقی از کارآفرینان به عنوان نمایندگانمان در شرکت سامان با ما همکاری می کنند این عزیزان کسانی هستند که به تنهایی یا به صورت گروهی یک کسب و کار جدید را به راه  انداختند و توسعه دادند.

وی افزود: شرکت های بیمه از جمله شرکت بیمه سامان اکنون این مسأله را درک کرده اند که باید به عنوان شتاب دهنده رفتار کنند و با حمایت از شبکه نمایندگان خود به نتایج خوبی در زمینه استارت آپ ها برسند. مشخصا نمایندگان بیمه چون از این کسب و کار را به خوبی می شناسند، در این حوزه عمیق شده اند، به رفتارهای شرکت بیمه وقوانین و مقررات اشراف دارند و از سال ها پیش در بازار بوده اند، آنها خوب می دانند که نیاز بازار و مشتری چیست و با فکرها و ایده های جدید و نوین می توانند این نیازها را پوشش دهند. شرکت بیمه سامان این وظیفه رادارد که برای این عزیزان فضایی حمایتی ایجاد کند تا نتیجه عملیات کارشان به بهترین خدمت تبدیل شود.

وی تصریح کرد: آغوش ما برای تمام نخبگان باز است و از تمام شرکت های کار آفرین، استارت آپ ها و افرادی که ایده های جدید دارند دعوت می کنم به ما بپیوندند تا با حمایت از ایده ها وتجاری سلزیشان به نتایج خوبی برسیم.

اصلاح شده دوشنبه, 15 مرداد 1397 08:21

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top