شرکت بیمه ای با نسبت توانگری‌100 برای فروش بیمه زندگی مناسب نیست/ بیمه گذاران هوشیار باشند

مردم قبل از خرید هر بیمه‌نامه‌ای خصوصاً بیمه‌نامه‌های عمر و زندگی، به نسبت توانگری شرکت‌ها توجه کنند. شرکتی که نسبت توانگری‌اش بالای ۱۵۰‌ باشد قابلیت اعتماد بیشتری دارد.

 به گزارش خبرگو ،رویداد اولین سالگرد تأسیس بیمه زندگی خاورمیانه شانزدهم بهمن ماه، در سالن همایش‌های هتل بزرگ ارم تهران برگزار شد.

 در این مراسم محمدابراهیم امین رئیس هیأت مدیره شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در سخنانی با بیان مطالبی در مورد بازار بیمه‌های زندگی، مؤلفه‌های یک شرکت بیمه قابل اعتماد را برشمرد.

وی گفت: مردم قبل از خرید هر بیمه‌نامه‌ای خصوصاً بیمه‌نامه‌های عمر و زندگی، به نسبت توانگری شرکت‌ها توجه کنند. شرکتی که نسبت توانگری‌اش بالای ۱۵۰‌ باشد قابلیت اعتماد بیشتری دارد. شرکتی که نسبت توانگری‌اش 100 است یعنی در نقطه سر به سر قرار دارد و البته شاید برای یک شرکت جنرال در رشته‌های اتوموبیل و ... نسبت بدی نباشد ولی در قسمت بیمه‌های عمر و زندگی نسبت قابل اعتمادی نخواهد بود.

در این رویداد  حسن‌زاده مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه گفت: در سالی که پشت سر گذاشتیم باید زیرساخت‌های شرکت را آماده می‌کردیم. در روز افتتاح شرکت تعداد پرسنل شرکت حتی به تعداد انگشتان دو دست نبود و هیچ سازمانی شکل نگرفته بود. نرم افزار بیمه‌گری شرکت به همت و تلاش عزیزان و همکاران بنده خریداری شده و کار آن شروع شده بود اما هنوز خروجی ملموسی نداشت.

در سال گذشته با راهنمایی و حمایت هیأت محترم مدیره و به ویژه رئیس محترم هیأت مدیره جناب آقای دکتر امین، بدون ایجاد هیاهو و با آرامش کار خود را شروع کردیم. شبکه فروش و سازمان فروش شرکت شکل گرفت و در حال تکامل است. امروز ما 10 مدیر ارشد فروش و بالغ بر 120 نمایندگی زیرمجموعه در حال گسترش فعالیت شرکت در نقاط مختلف کشور به ویژه در استان‌های هدف هستیم.

به گفته وی ما در شرکت بیمه زندگی خاورمیانه اولین اصلی که تعریف کردیم، اصل صداقت است ، دومین اصل تعریف شده در شرکت اصل تمایز است. البته ما ادعا نداریم بلکه همین الان ما متمایز از سایر شرکت‌ها عمل می‌کنیم. تمایز نیاز به زیرساخت‌هایی دارد که باید فراهم شود. اولین و بزرگترین زیرساخت تمایز بیمه زندگی خاورمیانه سیستم نرم‌افزاری بیمه‌گری آن خواهد بود.

در ادامه نیز  احمد سازگار، سرپرست معاونت فنی و هومن صبوحی سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و توسعه بازار مطالبی را در حوزه‌های فنی و نرم‌افزاری بیان کردند و در انتهای روی‌داد نیز از سه نفر از نمایندگان برتر فروش در یک سال اخیر تقدیر شد.

اصلاح شده سه شنبه, 17 بهمن 1396 12:45

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top