دکتر کاردگر:  نظارت و کنترل جدی وهمه جانبه سرلوحه فعالیت های بیمه ای است

خبرگو: مدیر عامل بیمه آسیا در نشست تخصصی رابطین این شرکت مستقر در مراکز خدمات حوزه علمیه سراسر کشور برنظارت و کنترل در تمامي ابعاد به ويژه در مراکز درماني  تاکید کرد و آن را یکی از الزامات اساسی در تحقق بهره وری دانست .

به گزارش خبرگو و به نقل از روابط‌عمومي بيمه‌آسيا، دکتر کاردگر نايب رييس هيأت مديره و مديرعامل بيمه‌آسيا در این نشست تخصصي گفت: تلاش ما بايد در راستاي افزايش بهره‌وري با کمک گرفتن از ساير نهادهاي تأثيرگذار، افزايش سهم بيمه‌آسيا و کاهش نسبت خسارت باشد.

مديرعامل بيمه‌آسيا تصريح کرد: قرارداد حوزه به عنوان يک قرارداد موفق با کمک مسئولان حوزه  در چهارمین سال خود به نقطه خوبي رسيده است.

وی با اشاره به اين موضوع که اقتصاد درمان داراي متغيرهاي تاثیرگذار زيادي است، اظهار داشت: بايد به اقتصاد اين بخش توجه کافي داشته باشيم. کساني که تعرفه تعيين مي‌کنند و خارج از سيستم ما هستند نقش بسزايي در اقتصاد درمان دارند.

دکتر کاردگر افزود: عوامل متعدد بيروني و دروني زيادي بر اقتصاد درمان تأثير دارند که برخي از آنها در کنترل ما نيست. لذا امروز اقتصاد درمان در صنعت بیمه بنا بر تاکید دکتر سلیمانی رییس کل محترم بیمه مرکزی موضوع مهمی است که باید جدی گرفته شود.

مدیرعامل بیمه آسیا تصریح کرد: اقتصاد سلامت و یا اقتصاد درمان ،شاخه ای از علم اقتصاد است که به مسایل مرتبط با کارایی و اثربخشی حوزه سلامت می پردازد.

وی خاطر نشان کرد: مداخلات گسترده دولت در این بخش، عدم اطمینان غیرقابل کنترل در ابعاد مختلف، اطلاعات نامتقارن، آثار خارجی، ورود شخص ثالث (پزشک) در این بخش و شخص ثالثی که دستور خرید را می دهد و خود از قیمت آن شاید بی اطلاع باشد، فرایندهای این بخش را پیچیده تر کرده است.

این گزارش می افزاید در این نشست همچنین حجت‌الاسلام والمسلمين رباني، رييس مرکز خدمات حوزه‌هاي علميه در سخناني با اشاره به شرايط فعلی جامعه گفت: بايد در هزينه‌ها و مصارف ملاحظاتي را در نظر بگيريم.

رييس مرکز خدمات حوزه‌هاي علميه افزود: ما با موفقيت به چهارمين سال تمديد قرارداد حوزه رسيده‌ايم و بايد تلاش کنيم مدارج، مراحل و اهداف بلندتري را پي‌گيري کنيم و اين به يک عامل دروني نياز دارد.

سخنراني آقايان مهدی شریفی، معاون بیمه های اموال، حسین حسینی، معاون بازاریابی و شبکه فروش و محسن پايدار، مدير پروژه طلاب بيمه‌آسيا، دکتر حدادي، سرپرست معاونت امور سلامت بيمه، حجت‌الاسلام حسام افروز، معاون مالي و منابع انساني، حجت‌الاسلام عدالت، مديرکل بيمه‌هاي سلامت مرکز خدمات حوزه‌هاي علميه، برگزاري کميسيون‌هاي تخصصي و تقدير از رابطين بيمه‌آسيا از ديگر بخش‌هاي نشست تخصصي رابطين مستقر در مراکز خدمات حوزه علميه سراسر کشور بود.

گفتني است نشست تخصصي رابطين مستقر در مراکز خدمات حوزه علميه سراسر کشور با رويکرد انسجام و همدلي سازماني در راستاي کيفيت خدمات با روحيه جهادي با حضور مسئولان بيمه‌آسيا و مرکز خدمات حوزه‌هاي علميه در مشهد مقدس برگزار شد.

اصلاح شده چهارشنبه, 10 مرداد 1397 12:23
برچسب ها

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top