رشته - بیمه و بانکداری - در شورای عالی آموزش و پرورش تصویب شد

خبرگو: اگر آموزش بیمه را از مقاطع ابتدایی آغاز کنیم در آینده شاهد افزایش ضریب نفوذ بیمه و در نهایت رفاه اجتماعی پایدار خواهیم بود.

این مطلب را همتی رئیس کل بیمه مرکزی درتأکید بر اهمیت شناخت اصول اولیه فراگیری مفاهیم بیمه ای از پایه دبستان ذکر کرد و گفت: برای برنامه ریزی آموزش نظام مند بیمه در مدارس کشور، کارگروه تهیه محتوای بیمه ای کتب درسی در اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشکده بیمه تشکیل شد.

به گزارش خبرگو به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی دکتر همتی، با ابراز خرسندی از حمایت آموزش و پرورش و اداره کل دفتر پژوهش و برنامه ریزی تالیف کسب درسی در خصوص گنجاندن مطالب بیمه ای در کتابهای درسی گفت: باتداوم این امر فرهنگ بیمه در جامعه به شکل معنا داری افزایش پیدا می کند وابعاد گوناگون اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی این صنعت   به درستی تبیین می شود.

گفتنی است با تصویب رشته "بیمه و بانکداری" در شورای عالی آموزش و پرورش کار گروهی تحت عنوان تهیه محتوای بیمه ای کتب درسی متشکل از کارشناسان فنی و به ریاست مدیر کل روابط عمومی بیمه مرکزی تشکیل شد تا مطالب بیمه ای برای شاخه نظری فنی و حرفه ای و کارودانش اقدام نماید.

اصلاح شده یکشنبه, 17 تیر 1397 10:57

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top