بیمه میهن با هدف انتخاب اعضای هیات مدیره به مجمع می‌رود

خبرگو: شرکت بیمه میهن زمان برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام خود را به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره اعلام کرد.

به گزارش خبرگو زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت بیمه میهن که با نماد «میهن» در بازار سهام حضور دارد، با انتشار اطلاعیه ایی در سامانه کدال، اعلام شد. بر اساس این گزارش، شرکت بیمه میهن مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام خود را روز یکشنبه ۴ شهریور ماه ۹۷ برگزار می کند.

افزون بر این، تمامی سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و یا نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی می توانند برای شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بیمه میهن ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۴ شهریور ماه ۹۷ به نشانی تهران، خیابان خالد اسلامبولی - نبش خیابان بیست و هشتم - پلاک ۹۰ مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره دستور جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بیمه میهن اعلام شده است.

این گزارش می افزاید: بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بیمه میهن که با نماد «میهن» در بازار دوم فرابورس فعال است «مجاز» اما مشمول وضعیت فرایند تعلیق قرار دارد. همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد «P/E» سهام این شرکت منفی (۳.۰۳) مرتبه و «EPS» آن نیز (۲۴۱) ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

۵ سهامدار عمده بیمه میهن، شامل «موسس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با ۱۹.۹۹۰ درصد، سرمایه گذاری صبا تامین  با ۱۸.۰۶۰ درصد، سهامدار حقیقی با ۱۶.۲۸۰ درصد، سرمایه گذاری سپهر با ۱۴.۸۱۰ درصد و تعاونی مصرف کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با ۱۰.۳۴۰ درصد» است.

برچسب ها

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top