پوشش جدید بیمه مسافرتی VIP  در بیمه آسماری

خبرگو: بیمه آسماری بهترین بیمه مسافرتی خارج از کشور خود را با اضافه شدن پوشش‌های جدید ارزان کرد

به گزارش خبرگو سرپرست معاونت بازاریابی و فروش بیمه آسماری، در خصوص کاهش حق بیمه مسافرتی گفت: پس از بررسی‌ و تحلیل‌های صورت گرفته در خصوص بیمه‌های مسافرتی، حق‌ بیمه مربوط به رشته بیمه مسافرتی مسافران خارج از کشور در بیمه آسماری کاهش یافت. وی در ادامه به جزئیات طرح نوین بیمه مسافرتی VIP و پوشش‌های جدید آن پرداخت.به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری، اصلان گودرزی سر‍پرست معاونت بازاریابی و فروش شرکت بیمه آسماری در راستای خدمات ارائه شده بیمه مسافرتی بیمه آسماری عنوان کرد: با توجه به تحلیل ریسک صورت گرفته در شرکت بیمه آسماری، قیمت بیمه‌های مسافرتی این شرکت کاهش یافت.

وی افزود: خوشبختانه بیمه مسافرتی آسماری همچنان دارای بالاترین کیفیت است چرا که بیمه آسماری با همکاری سهامدار خود شرکت کمک‌رسان ایران (SOS) توانسته است، خدمات مربوط به بیمه مسافرتی را با بالاترین سطح استاندارد به مشتریان خود ارائه کند.

وی مهم‌ترین ارزش بیمه‌های مسافرتی را امکان پرداخت هزینه‌های خسارت در محل وقوع خسارت حین مسافرت دانست و اذعان کرد: با توجه به سابقه جهانی شرکت کمک‌رسان ایران در ارائه خدمات درمانی و عضویت این شرکت در شبکه کمک‌رسانی بین‌المللی IAG، شرکت بیمه آسماری امکان پرداخت هزینه خسارت را در هنگام سفر دارد.

سرپرست معاونت بازاریابی و فروش بیمه آسماری افزود: اکثر شرکت‌های بیمه ارائه کننده بیمه مسافرتی به دلیل همکاری با شرکت‌های کمک‌رسانی رده چندمی، امکان پرداخت خسارت در کشور مقصد را ندارند و در بسیاری از موارد مسافر مجبور است هزینه خسارت خود را از جیب خود پرداخت کند و پس از بازگشت به ایران با مراجعه به شرکت بیمه خود و ارائه مدارک لازم هزینه خسارت را از شرکت بیمه دریافت کند.
گودرزی اضافه کرد: مسافری که قبل از سفر خود بیمه مسافرتی آسماری را خریداری کرده باشد و در طول سفر دچار حادثه شود، می‌تواند به راحتی و درکوتاه‌‌ترین زمان با شبکه پرداخت خسارت شرکت کمک‌رسان ایران ارتباط برقرار کند. این شرکت پس از بررسی سریع مورد به وجود آمده، از طریق شبکه همکاری بین‌المللی خود فرآیند رسیدگی به مسافر و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط را انجام خواهد داد و نیاز به این امر در حال حاضر با توجه به بالا رفتن نرخ ارز و محدودیت‌های ارز مسافرتی، بیش از پیش احساس می‌شود که خوشبختانه با بیمه مسافرتی بیمه آسماری نیازی به پرداخت هزینه توسط مسافر در صورت بروز خسارت نیست.

به گفته سرپرست معاونت بازاریابی و فروش بیمه آسماری، علاوه بر سهولت فرآیند پرداخت خسارت، فرآیند خرید بیمه مسافرتی آسماری نیز به راحتی قابل انجام است. سایت خرید آنلاین بیمه مسافرتی آسماری یکی از راحت‌ترین راه‌‌های خرید بیمه مسافرتی است. همچنین متقاضیان محترم بیمه مسافرتی آسماری می‌توانند از شبکه فروش این شرکت اعم از نمایندگان و کارگزاران بیمه اقدام به خرید بیمه مسافرتی کنند.

گودرزی گفت: بیمه مسافرتی بیمه آسماری شامل طرح‌‌ها و پوشش‌های متنوعی است که مطابق با نیاز افراد مختلف طراحی شده است که می‌توان به مواردی چون ارائه باکیفیت‌ترین خدمات و پرداخت خسارت در سراسر جهان توسط شرکت کمک‌رسان ایران (SOS)، مرکز تماس فارسی زبان، امکان استرداد بیمه مسافرتی در صورت لغو سفر بدون کسر هزینه، تنوع بیمه‌نامه‌های مسافرتی مانند بیمه مسافرتی دانشجویی ، بیمه مسافرتی شینگن و طرح‌های نوآورانه مانند بیمه مسافرتی VIP اشاره کرد.

گودرزی در خصوص طرح بیمه مسافرتی VIP اذعان داشت: شرکت بیمه آسماری همواره به دنبال ارتقای محصولات خود بوده و در این راستا با توجه به نیازهای شناسایی شده در بازار، بیمه مسافرتی VIP با پوشش‌هایی بی‌نظیر برای اولین بار در صنعت بیمه کشور، توسط بیمه آسماری طراحی شده است.

گودرزی در ادامه افزود: طرح بیمه مسافرتی VIP بیمه آسماری برخلاف سایر بیمه‌های مسافرتی موجود، هزینه‌ بیماری‌های از قبل موجود را در صورت حاد شدن در طول سفر به مسافر پرداخت خواهد کرد. حال آن که سایر شرکت‌های بیمه این پوشش را ندارند و خسارتی بابت حاد شدن بیماری‌های قبلی افراد نمی‌دهند.

وی در آخر اضافه کرد: بیمه آسماری، شرکتی جوان، پویا و نوآور در صنعت بیمه کشور، از کلیه فعالان در زمینه فروش بیمه مسافرتی، دعوت به همکاری می‌کند.

اصلاح شده شنبه, 06 مرداد 1397 10:24
برچسب ها

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top