برای شرکت در دومین کنفرانس یورومانی رییس کل بیمه مرکزی عازم فرانسه شد

دومین کنفرانس موسسه یورومانی با موضوع «مسایل کلیدی ادغام دوباره ایران در اقتصاد جهانی» با حمایت ویژه بانک سامان در پاریس برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرگو از روابط عمومی بانک سامان، در این کنفرانس که به مسایلی چون روابط بانکی و تجارت بین المللی توجه شده است، نظم و انطباق بانک‌ها و شرکت‌های ایرانی با اصول بین‌المللی بررسی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، مدیران، کارشناسان و نمایندگان بیش از 250 بانک، موسسه رتبه‌بندی و موسسه مالی بزرگ اروپا در این کنفرانس یک روزه که 8 فوریه (19 بهمن ماه) در پاریس برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

در این همایش ولی‌الله سیف رئیس‌کل بانک مرکزی، عبدالناصر همتی رییس‌کل بیمه مرکزی، عباس عراقچی معاون وزیر امورخارجه و ولی ضرابیه رییس هیات‌مدیره بانک سامان سخنرانی خواهند کرد.

این گزارش حاکی است، مهم‌ترین اهداف این کنفرانس، بحث در مورد مسائل کلیدی درمورد ادغام مجدد ایران در اقتصاد جهانی توسط بانکداران و رهبران صنعتی ایران با همتایان بین المللی خود، همچنین بررسی فرصت های سرمایه‌گذاری گسترده در ایران در حوزه بازارهای سرمایه، نفت و گاز، حمل و نقل هوایی، خودرو، گردشگری و بیمه عنوان شده است.

گفتنی است، موسسه یورومانی که امسال دومین همایش آن با حمایت بانک سامان برگزار می‌شود، یکی از موسسات معتبر بین‌المللی در زمینه مطالعات بانکی، بازار سرمایه و سرمایه‌گذاری است.

اصلاح شده چهارشنبه, 18 بهمن 1396 09:16

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top