بازدید مدیرعامل بانک دی از شرکت بیمه دی

خبرگو: دکتر محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی به همراه معاونین خود با حضور در شرکت بیمه دی ضمن دیدار با معاونین و مدیران ستادی، از قسمت های مختلف مجموعه نیز بازدید کرد.

به گزارش خبرگو به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این دیدار مدیرعامل بانک دی ضمن تقدیر از زحمات مهندس سید مجید بختیاری مدیرعامل سابق شرکت بیمه دی به عنوان مدیری کوشا، دلسوز، با تدبیر و مسئولیت پذیر گفت: شرکت بیمه دی با تیم مدیریتی خود توانسته است سهم قابل قبولی از بازار را کسب کند و هم اکنون، پس از چهار سال تلاش مسئولانه در شرایط مناسبی قرار دارد.

بانک دی نیز به عنوان سهامدار اصلی شرکت بیمه دی همواره از این مجموعه حمایت کرده است و در ادامه نیز همچنان به این شرکت به عنوان یک عضو مهم از گروه مالی دی توجه خواهد داشت.

دکتر قربانی با اشاره به قرارداد درمان تکمیلی جامعه ایثارگری، عنوان کرد: قرارداد بیمه درمان خانواده معزز شهدا و ایثارگران با عنوان " طرح جبران" یکی از قراردادهای بزرگ کشور است که خوشبختانه با همت والای همکاران بیمه دی و آماده سازی زیرساخت های لازم، تعامل مناسب با دفاتر بنیاد شهید در شهرستان ها و با وجود محدودیت ها توانست رضایت نسبی را کسب نماید.

مدیرعامل بانک دی نیروی انسانی بیمه دی را سرمایه اصلی این شرکت دانست و افزود: نیروی جوان و باانگیزه بیمه دی یکی از ارکان مهم این شرکت است و هم اکنون و در شرایط جدید شرکت باید با تلاش، مسئولیت پذیری و انسجام بیش از پیش موفقیت های حاصل شده را ادامه دهد.

در پایان این دیدار دکتر محمدرضا قربانی به همراه معاونین خود از بخش های مختلف مجموعه بازدید کرد.

اصلاح شده شنبه, 10 شهریور 1397 10:25
برچسب ها

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top