اعضاء اصلی هیأت مدیره بیمه میهن انتخاب شدند

خبرگو: مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت بیمه میهن در تاریخ چهارم شهریور ماه 1397با دستور کار انتخاب اعضای هیأت مدیره با حضور 85/70 در صد از سهامداران برگزار شد.

به گزارش خبرگو در این جلسه که با حضور نمایندگان بیمه مرکزی ج.ا.ا ، سازمان بورس و اوراق بهادار و سهامداران برگزار شد هیأت رئیسه متشکل از محمد محمد خانی نماینده شرکت سرمایه گذاری سپهر به عنوان رییس مجمع ،ابوالحسن فلاحتی موحد نماینده شرکت تعاونی مصرف کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و علی آّبانگاه نماینده شرکت سرمایه گذاری صبا تأمین به عنوان ناظر و مسعود محمدی معاون مالی واداری بیمه میهن به عنوان دبیر مجمع با دستور جلسه انتخاب اعضای هیات مدیره آغاز به کار کردند.

اعضاء اصلی هیأت مدیره جدید شرکت بیمه میهن به شرح زیر انتخاب شدند:

شرکت سرمایه گذاری سپهر با مسئولیت محدود

شرکت سامان محیط سهامی خاص

گروه مالی صدر پارس سهامی عام

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین سهامی عام

همچنین شرکت سرمایه گذاری سفیر اقتصاد(با مسولیت محدود) و آقای احمد زمزم به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

در ادامه پس از معرفی اعضای هیأت مدیره و اخذ رای مثبت از سهامداران مجید بنویدی مدیر عامل بیمه میهن ضمن بیان اجرا ی وعده های خود به سهامداران در طول فعالیتش در بیمه میهن گزارشی از عملکرد چند ماه اخیر بیمه میهن ارائه نمودند که اهم آن رشد پرتفوی 60 درصدی نسبت به سال 96در دوره مشابه،افزایش سرمایه به 1500 میلیارد ریال و صعود توانگری شرکت بیمه میهن به سطح2 بود.

ایشان در پایان با اشاره به مشکلات دوره های گذشته بیمه میهن و مواجه بودن با زیان انباشته ابراز امیدواری کردند که بیمه میهن ، آینده روشنی را پیش رو خواهد داشت.

اصلاح شده دوشنبه, 05 شهریور 1397 08:40
برچسب ها

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top