مدیر عامل بیمه میهن: شبکه اطلاع رسانی صنعت بیمه ارتقا یابد.

صنعت بیمه خدمات قابل توجهی را به جامعه ارایه می کند و لازم است اطلاع رسانی این صنعت در شان خدمات و تلاشهای صورت گرفته ارتقا یابد.

به گزارش خبرگو، این مطلب را مجید بنویدی، مدیر عامل بیمه میهن روز گذشته در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های مدیران صنعت بیمه که در شرکت بیمه میهن برگزار شد اعلام کرد و گفت: بیمه ها لایق تعامل بیشتری با افکار عمومی هستند و لازم است خدمات گسترده ای که صنعت بیمه در سایه تعاون درون شبکه ای و همکاری با مردم برای رفع نگرانی های جامعه انجام داده است در قالب تصویری شفاف به جامعه ارایه شود.

وی با تاکید بر نقش روابط عمومی ها در انتقال شفاف و اثربخش این اطلاعات ابراز داشت: شایستگی های صنعت بیمه کشور حاصل یک برنامه ریزی منسجم و با استفاده از قابلیت های این صنعت صورت می گیرد و در هنگام وقوع حساس ترین رویدادهای طبیعی و حوادث ایجاد شده نظیر زلزله کرمانشاه ، بیمه ها نقش راهگشایی داشته اند.

وی افزود تاکنون بیش از 100 میلیارد خسارت در این حادثه پرداخت شده است و این در حالی که بیمه ها بدون هیچ اتکا به منابع دولتی بخش قابل توجهی از آلام اجتماعی را کاسته اند و این تلاش فاخر باید به خوبی به افکار عمومی اطلاع رسانی شود.

خبرگو می افزاید:در این نشست مصطفی زندی رییس شورای هماهنگی روابط عمومی های صنعت بیمه به طرح مشارکت شرکت های بیمه با رسانه ملی به منظور ترویج فرهنگ بیمه اشاره کرد و گفت: برنامه های جدیدی برای تعامل با رسانه ملی و برنامه هایی که دارای قابلیت تاثیرگذاری فراگیر رسانه ای هستند در دست تدوین و برنامه ریزی است که منتظر خروجی آن از کمیته های تخصصی شورای مدیران روابط عمومی صنعت بیمه هستیم.

گفتنی است در این نشست همچنین موضوع تقویت شیوه های اطلاع رسانی بیمه ها از طریق شبکه های همکار رسانه ای و تقویت وب سایت های شرکت ها مورد تاکید قرار گرفت.

اصلاح شده پنج شنبه, 07 تیر 1397 13:04

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top