نشست شورای توسعه ورزش صنعت بیمه به منظور برنامه‌ریزی مسابقات ورزشی این صنعت تحت عنوان جشنواره ورزشی صنعت بیمه در محل بیمه مرکزی برگزار شد.

به گفته مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی ارائه خدمات درمانی رایگان برای سه گروه از بیمه‌شدگان تامین‌اجتماعی در مراکز درمانی دولتی محقق شده است
مرکز پژوهش‌‌های مجلس اعلام کرد: به‌نظر می‌رسد طراحی شیوه مناسب با استفاده از بانک‌های اطلاعاتی و روش‌های سیستمی جهت پیشگیری از بیمه نشدن کارگران و احقاق حق آنها در کنار طراحی سازوکاری جهت پیشگیری از شکایت‌های بی‌مورد بتواند به بهبود فضای کسب‌وکار و احقاق حقوق بهتر کارگران منجر شود.
 اکبر شوکت درباره جلسه نمایندگان انجمن صنفی کارگران ساختمانی با تامین اجتماعی گفت: مدیران سازمان با دیدی مثبت به پای میز مذاکره آمده بودند که درباره بیمه کارگران ساختمانی به جمع‌بندی‌های مثبتی رسیدیم. 
پرداخت حقوق‌های نجومی یکبار دیگر در صنعت بیمه خبرساز شد و اکنون دستمزد ۷۳ و ۸۵ میلیون تومانی یکی از مدیران آن، منجر به باز شدن دوباره این پرونده در محافل بیمه‌ای شده است.
تصادفات ساختگی هر سال بیش از دو هزار میلیارد تومان خسارت به همراه دارد پلیس از ترسیم کروکی های الکترونیکی سخن گفته و دبیر کارگروه اتومبیل سندیکای بیمه گران کشور هم  از ردپای باندهای طراحی این تصادفات می گوید .

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top