تمدید مهلت ارسال مقالات چهارمین همایش مدیریت ریسک

 

مهلت ارسال مقالات چهارمین همایش مدیریت ریسک و بیمه با رویکرد ریسک ‌های مالی که توسط شرکت بیمه ‌کوثر برگزار می‌ شود تا هشتم دیماه سال‌96 تمدید شد.

 

به گزارش خبرگو ،از روابط‌عمومی و اعلام دبیر همایش؛ علاقه‌مندان می‌توانند مقاله خود را به رایانامه دبیرخانه همایش به‌نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

زینب حمیدی‌فر یاداورشد: علاقه‌مندان با مراجعه به سایت شرکت به‌نشانیwww.kins.ir و کلیک بر روی بنر همایش می‌توانند از عناوین و نحوه نگارش مقاله مطلع شوند.

وی درخصوص عناوین زیر محورهای این همایش یاداورشد: عناوین زیرمحورهای این همایش بررسی و اولویت‌بندی ریسک‌های مالی در صنعت بیمه، بررسی تاثیر دوره وصول مطالبات بر ریسک‌های مالی، نقش توانگری شرکت‌های بیمه در محاسبه ریسک‌های مالی، نقش مبنا و روش‌های محاسبه ذخایر بیمه در ریسک‌های مالی، ماهیت شبکه‌های فروش و تاثیر آن بر میزان ریسک‌های مالی، تاثیر بیمه‌های اتکایی بر ریسک‌های مالی شرکت‌های بیمه‌ای، تاثیر مدیریت ترکیب پرتفوی شرکت بیمه بر ریسک‌های مالی آن، بررسی خصوصی‌سازی در حاکمیت شرکتی و تاثیر آن بر ریسک‌های مالی، مقایسه راهکارهای مدیریت ریسک‌های مالی شرکت‌های بیمه‌ای در ایران و جهان و اثر استراتژی‌های سرمایه‌گذاری منتخب شرکت‌های بیمه و تاثیر آن بر ریسک‌های مالی است.

دبیر همایش افزود: بررسی ارتباط ورشکستگی شرکت‌های بیمه با عدم محاسبه ریسک‌های مالی متناسب، اثر مدل‌های اکچوئری بر ریسک‌های مالی شرکت‌های بیمه در ایران و جهان، مولفه‌های موثر بر ریسک‌های عملیاتی و تاثیر آن بر میزان ریسک‌های مالی، اثرات نرخ سود بانکی در ریسک و تعهدات مالی شرکت‌های بیمه، نقش نهادهای بالادستی سیاست‌گذار بر کنترل ریسک‌های مالی، تاثیر قراردادهای کنسرسیوم بر ریسک‌های مالی در صنعت بیمه، نقش تنوع دارایی‌های شرکت‌های بیمه در ریسک‌های مالی، نقش شاخص‌های بازارهای سرمایه بر ریسک‌های مالی و تاثیر اجرایی شدن IFRS در شفافیت‌های مالی از دیگر عناوین زیرمحورهای این همایش است.

منبع:ریسک نیوز

اصلاح شده دوشنبه, 04 دی 1396 06:22

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top