معرفی برگزیدگان سومین مسابقه نقاشی کودکان سازمان ملی بهره‌وری

در مراسمی با حضور مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین و رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران، برگزیدگان سومین مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان سازمان ملی بهره‌وری ایران معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

به گزارش خبرگو ، و به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین،  در این مراسم که سیدمحمدحسین استاد مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین و علی اکبر اولیاء، رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران در آن حضور داشتند، برگزیدگان سومین مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان سازمان ملی بهره‌وری ایران با موضوع بهره وری آب معرفی شدند و از آنها تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که با حمایت بانک ایران زمین در بخش جوایز، عصر روز چهارشنبه – ۲۹ آذرماه ۱۳۹۶ – در تالار «استاد شهناز» خانه هنرمندان ایران و با حضور برگزیدگان این مسابقه برگزار شد، از ۱۰ اثر برتر در هر یک از ۴ گروه سنی شامل ۳ اثر «برگزیده»، ۴ اثر «شایسته تقدیر» و ۳ اثر «راه‌یافته به نمایشگاه» با اهدای لوح به امضای ریاست سازمان ملی بهره‌وری ایران و اهدای جوایزی تجلیل شد.

سیدمحمدحسین استاد در خصوص حمایت بانک ایران زمین از این رویداد فرهنگی گفت: یکی از مسائلی که در گذشته در کشور ما مغفول مانده، بحث فرهنگ سازی درحوزه کودک و نوجوان است. از این‌رو بانک ایران زمین به عنوان یک بنگاه اقتصادی با شناخت حساسیت و دغدغه های مردم سعی کرده است  با حمایت از برنامه‌هایی اینچنینی نقشی موثر در ارتقا فرهنگ محیط زیست داشته باشد.

وی همچنین رویکرد محیط زیستی بانک ایران زمین را به عنوان مسئولیت اجتماعی این بانک عنوان کرد و گفت: هدف ما حضوری موثر در عرصه محیط زیست است و از پیشنهاداتی که در این خصوص به ما ارائه می شود، استقبال می‌کنیم.

همچنین همزمان با این مراسم، نمایشگاهی از آثار برتر سومین مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان، در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

منبع:مهر

اصلاح شده شنبه, 02 دی 1396 13:12

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top