نصب خودپرداز طلایی در شعبه مرکزی بانک سرمایه

ده هزارمین دستگاه خودپرداز سالنی GRG در شعبه مرکزی بانک سرمایه واقع در خیابان شهید سپهبد قرنی نصب شد.

 

به گزارش خبرگو ، و به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، طی مراسمی با حضور امجد خضری، نایب رئیس هیات مدیره و معاونین مدیرعامل و روسای ادارت بانک سرمایه، آفتابی، مدیرعامل شرکت ایران ارقام، آدام لی، مدیرعامل و لیندا لو، معاون شرکت GRG Banking چین و عادل هژبر ساداتی، نماینده GRG در ایران، خودپرداز سالنی GRG معروف به GRG Gold در محل این شعبه نصب شد.

در این مراسم نایب رئیس هیات مدیره بانک سرمایه طی سخنانی گفت: در دنیای امروز خلق پول از ناحیه جذب پول و پرداخت تسهیلات منسوخ شده است و باید با حرکت در مسیر بانکداری الکترونیک و با ارائه خدمات مبتنی بر کارمزدهای خدمات الکترونیک و دیگر زمینه های بکر و نویافته، مسیر درآمدهای پایدار را برای بانک و مشتریان هموار کنیم.

خضری افزود: تا نتوانیم خودمان را به بازارهای جهانی بانک و سرمایه وصل کنیم آن اتفاق بزرگ مورد نظر رخ نخواهد داد و رونمایی از ده هزارمین دستگاه خودپرداز سالنی GRG که توسط شرکت ایران ارقام و با طراحی شرکت GRG Bsnking چین می‌تواند شروع خوبی برای حرکت در مسیر بانکداری الکترونیک و رسیدن به بازارهای جهانی سرمایه و کسب و کار باشد.

در ادامه مراسم آدام لی نیز ضمن اظهار خوشحالی و تبریک رونمایی از این خودپرداز طلایی، اظهار داشت: از این که در این مراسم حضور دارم خرسندم و امیدوارم با توسعه همکاری‌های فی مابین بتوانیم خدمات بیشتر و بهتری به مشتریان ایرانی خودمان ارائه کنیم.

مهندس آفتابی نیز با اشاره به این موضوع که بانک سرمایه برای ما نه یک مشتری که یک سرمایه ارزشمند است گفت: امروز برای همه کسانی که در این مراسم حضور دارند می تواند روز خوبی باشد زیرا رونمایی از دستگاه خودپرداز طلایی GRG مقدمه ای است تا شرکت ایران ارقام بتواند گام های بهتر و موثرتری برای بانک سرمایه و مشتریان خوب آن بردارد.

در پایان مراسم و پس از رونمایی از خودپرداز GRG Gold سالنی در شعبه مرکزی بانک سرمایه، کامران دارابی، مدیر بازاریابی و فروش شرکت ایران ارقام گفت: زمانی که تعداد دستگاه های خودپرداز شرکت GRG در کشوری به ده هزار می رسد این شرکت دو دستگاه طلایی (سالنی و دیواری) با آن کشور هدیه می کند که این دستگاه امروز در بانک سرمایه نصب شده است.

منبع:مهر

اصلاح شده چهارشنبه, 29 آذر 1396 09:34

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top