کمتر از ۲۰ روز آینده خسارت‌های درمان اعضا پرداخت می‌شود

 مدیرعامل «صندوق اعتباری هنر» گفت: پرداخت خسارت‌های بیمه تکمیلی به شماری از اعضا با تاخیر مواجه بوده که با توجه هماهنگی‌های به عمل آمده کمتر از ۲۰ روز آینده خسارت‌های درمان به حساب خسارت دیدگان واریز و پرداخت خواهد شد.

 به گزارش خبرگو ، «سید حسین سیدزاده» مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران (هنر)، در اظهاراتی از تسریع روند پرداخت خسارت های بیمه تکمیلی به اعضا خبر داد و گفت: بررسی مدارک و پرداخت خسارت ها به طور مستمر در حال انجام است.

وی با تائید تاخیر در پرداخت خسارت های بیمه تکمیلی به برخی از اعضای این صندوق اعتباری، وعده رفع این مشکل را داد و افزود: پرداخت خسارت های بیمه تکمیلی به شماری از اعضا با تاخیر مواجه بوده که با توجه هماهنگی های به عمل آمده کمتر از 20 روز آینده خسارت های درمان به حساب خسارت دیدگان واریز و پرداخت خواهد شد.

وی در ادامه به اجرای طرح خدمات الکترونیک صندوق اعتباری هنر و تفاوت آن با روش اجرائی در سال های گذشته اشاره و تاکید کرد: ثبت نام تا دریافت خسارت به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به حضور اعضا قابل انجام شده است.

مدیر عامل صندوق اعتباری هنری تاکید کرد: 94 درصد مراجعات حضوری اعضا در محل تا هم اکنون کاهش یافته است از این رو به صورت جدی به ادامه و اجرای این طرح مصمم هستیم. البته برای کسانی که تمایل به مراجعه حضوری در تهران و مراکز استان ها دارند نیز این امکان فراهم هست که به صورت حضوری امور خود را پیگیری کنند.

سیدزاده در عین حال گفت: آمار دقیقی از نحوه خدمات رسانی بیمه ها به اعضای این صندوق تا پیش از این وجود نداشته اما امسال صندوق در دوره جدید خود با راه اندازی خدمات الکترونیک به راحتی قادر خواهد بود از عملکرد بیمه در مقابل اعضا باخبر شده و در راستای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان خود گام های اساسی را در جهت رفاه حال تمامی اعضا بردارد.

وی همچنین از آنچه تعامل مثبت بیمه طرف قرارداد با صندوق اعتباری متبوعش نامید، گفت: بررسی مدارک ارسالی به صندوق به طور مستمر در حال انجام و هم اکنون در انتظار رسیدگی پرداخت خسارت ها از سوی این شرکت بیمه ای هستیم.

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر تصریح کرد: این صندوق ارائه خدمات بهینه در جهت رفاه حال اعضا و همچنین به روزرسانی تمامی دریافت خدمات به خصوص بیمه های تکمیلی را در دستور کار جدی خود قرار داده و با جدیت این مهم را دنبال خواهد کرد.

منبع: فارس

منبع:ریسک نیوز

اصلاح شده یکشنبه, 28 مرداد 1397 04:37

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top