پرداخت مطالبات تا ۱۰۰ میلیون تعاونی ولی عصر از هفته آینده

نایب رییس مجلس، تصمیمات نشست امروز نمایندگان سران سه قوه درباره تعاونی ولی عصر (عج) را تشریح کرد.

 

به گزارش خبرگو ، به نقل از خانه ملت،  مسعود پزشکیان با اشاره به نشست امروز نمایندگان سران سه قوه برای پیگیری مشکلات سپرده گذاران تعاونی ولی عصر (عج) گفت: در جلسه امروز تصویب شد که به سپرده گذاران تعاونی ولی عصر (عج) اعلام شود که می توانند سپرده های خود را دریافت کنند و حدود ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان به تمامی سپرده گذاران این تعاونی پرداخت شود.

نایب رییس مجلس، افزود: اگر تا سقف ۸۰ تا ۹۰ میلیون تومان به سپرده گذاران این موسسه پرداخت شود احتمالا ۹۸ تا ۹۹ درصد سپرده گذاران تسویه حساب می شوند و تنها حدود ۲ درصد باقی می ماند که پیگیری می شود که این ۲ درصد نیز پرداخت شود.

اگر دارایی ها کفاف ندهد تا سقف ۹۰ میلیون تومان پرداخت می شود

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس، ادامه داد: مقرر شده که خط اعتباری باز شود تا بانک مرکزی بتواند سپرده های این سپرده گذاران را پرداخت کند، اما مطمئنا باید از هفته آینده نیز این پرداخت ها آغاز شود.

نایب رییس مجلس، با بیان اینکه مقرر شده که تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری ولی عصر (عج) پرداخت شود، تصریح کرد: به افرادی که بیش از ۱۰۰ میلیون تومان نیز سپرده دارند، باید این مبلغ پرداخت شود، اما اگر دارایی های آنها کفاف ندهد تا سقف ۹۰ میلیون تومان به تمامی سپرده گذاران پرداخت می شود.

اصلاح شده چهارشنبه, 09 اسفند 1396 12:12

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top