پرداخت تسهیلات خرید کالای ایراني در بانک قرض الحسنه مهرايران

خبرگو: بانک قرض الحسنه مهر ایران باتوجه به لزوم افزایش قدرت خرید مردم در استمرار چرخه تولید و اشتغال در بنگاه هاي کوچک و متوسط، دستورالعمل اجرايي «طرح حمايت از کالاي ايراني» را ابلاغ كرد.

به گزارش خبرگو به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، این بانک، در راستای نامگذاري سال جاري با عنوان «حمايت از کالاي ايراني» و باتوجه به لزوم افزايش قدرت خريد مردم در استمرار چرخه توليد و اشتغال در بنگاه هاي کوچك و متوسط كه داراي زنجيره ارزش داخلي بوده و موجبات اشتغال ملي را فراهم مي كند به ارائه طرح تسهيلاتي (حمايت از كالاي ايراني) اقدام كرد.

در این طرح، تمامی تولیدکنندگان و فروشندگان کالای ايراني به منظور تسهيل در فروش کالاي خود مي توانند به انعقاد تفاهمنامه با بانک قرض الحسنه مهرايران اقدام نموده تا مشتريان آنان از طريق دريافت تسهيلات قرض الحسنه بتوانند هزينه هاي خريد محصولات مورد نظر را تامين و پرداخت كنند.

بانک قرض الحسنه مهرایران در این طرح با ارائه تسهیلات قرض الحسنه برای خريد کالاهاي ايراني، ضمن تامين بخشي از وجوه مورد نياز خريداران در اين حوزه، از توليدات ملي و توليدکنندگان داخلي حمايت مي نمايد.

سقف تسهیلات خرید کالای ایراني ۲۰۰ ميليون ريال با دوره بازپرداخت ۱۲ و ۱۸ ماهه است که در اين خصوص افرادي که داراي تسهيلات فعال در اين بانک هستند مي توانند به ميزان مابه التفاوت سقف تسهيلات بانكداري اجتماعي به مبلغ ۳۰۰ ميليون ريال و مانده بدهي خود، از تسهيلات خريد كالاي ايراني بهره مند شوند.

شایان ذکر است که تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران برای حمايت از کالاي ايراني بدون سود بوده و تنها ۴ درصد كارمزد به آن تعلق مي­گيرد.

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top