ورود وزارت اطلاعات به پرونده‌های متهمان ارزی

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه وزارت اطلاعات به پرونده متهمان ارزی وارد شده است، گفت: اینکه شش نفری که در رابطه با صرافی‌ها دستگیر شده بودند، هنوز در بازداشت هستند یا خیر، در جریان نیستم.

 

به گزارش خبرگو ، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خبری این هفته خود با خبرنگاران گفت:افرادی که در رابطه با مسائل بانکی و ارزی، کار بازپرسی را انجام می‌دهند توانسته اند بر روی این موضوع تسل خوبی پیدا کنند و البته این به معنای آن نیست که همین قدر اکتفا می‌کند؛ بلکه باید با آموزش، بر روی مسائل تسلط پیدا کرده و به روز شوند.

سخنگوی قوه قضاییه افزود: توصیه ما به بازپرسان دادسرای جرایم پولی و بانکی آن است که در دوره‌های آموزشی و کلاس‌های مرتبط حضور یافته و علم خود را به روز کنند؛ چراکه چنین مسائلی را نمی‌توان تنها با اتکا به دروسی که در گذشته خوانده شده، بررسی کرد؛ بلکه باید خود را به علم روز در این حوزه مجهز نمود.

وی اظهار داشت: در مورد مسائل ارزی، برخی افراد مورد اتهام بودند که وزارت اطلاعات نیز بر روی پرونده آنها کار کرده و تخلفات را شناسایی کرده است؛ اما اینکه این افراد در بازداشت هستند یا خیر را در جریان نیستم. همچنین نمی دانم که شش نفری که در رابطه با پرونده صرافی های غیرمجاز تحت تعقیب قرار گرفته بودند، در بازداشت هستند یا خیر.

اصلاح شده سه شنبه, 17 بهمن 1396 08:47

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top