مهر تائید شهروندان بر تاثیرگذاری حمایت‌های بانک شهر درتوسعه شهرها

شهردار قزوین با بیان اینکه بانک شهر تاکنون از تمام ظرفیتش برای آبادانی کلان شهرها بهره برده، گفت: درحال حاضر شهروندان با اعتماد به این بانک بر تاثیرگذاری آن در توسعه شهرها مهر تائید می‌زنند.

 

به گزارش خبرگو ، و به نقل از  بانک شهر، علی صفری با بیان اینکه عدم تحقق درآمدهای پایدار یکی از چالش‌های اصلی شهرداری های کشور است، افزود: مدیریت شهرها با مشکلات مالی فراوانی مواجه هستند و در همین راستا قوانین باید اصلاح و به سمتی بروند که درآمدهای پایدار شهری افزایش یابد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه اقدامات بانک شهر و حمایت های آن از شهرداری ها توانسته خلاء عدم تحقق درآمدهای پایدار را تا حدود بسیار زیادی پرکند.

شهردار کلان شهر قزوین با اشاره به اینکه بانک شهر طی سالیان گذشته در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی، حمایت از همه کلانشهرها را در دستور کار خود قرار داده، خاطرنشان کرد: اقدامات این بانک زمینه رونق پروژه‌های عمرانی و حمل و نقل عمومی به ویژه مترو را فراهم آورده است.

وی با تاکید بر اینکه حمایت‌های این بانک از مدیریت شهری فقط به پروژه‌های عمرانی محدود نشده و این بانک در پروژه‌های فرهنگی نیز حامی شهرها بوده، خاطرنشان کرد: مدیریت عالی بانک شهر با چالش‌ها و معضلات شهرها به خوبی آشناست و با توجه به شناخت از حوزه مدیریت شهری برنامه‌های بسیار خوبی را برای حمایت از شهرداری ها به اجرا درآورده است.

صفری در پایان با بیان اینکه بانک شهر نعمتی برای شهر و شهروندان است، گفت:خوشبختانه هموطنان تاثیر حمایت‌های بانک شهر از آبادانی شهرها را در زندگی روزمره خود شاهد هستند.

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top