منحنی منابع بانک صادرات ایران صعودی شد

عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران از افزایش ٣ درصدی منابع و کاهش مطالبات معوق در زمان تقریباً یک ماهه حضور دکتر صیدی در کسوت مدیر عاملی این بانک خبر داد.

 

به گزارش خبرگو ، و به نقل از بانک صادرات ایران، رضا صدیق ضمن بیان مطلب فوق گفت: حضور دکتر صیدی در بانک صادرات ایران به منزله جاری شدن خون تازه‌ای در رگ های بانک است که ضمن افزایش ٣ درصدی منابع در همین مدت کوتاه، انگیزه همکاران را برای تلاش در جهت تحقق برنامه‌های مورد نظر به شدت افزایش داده به نحوی که طی همین مدت میزان مطالبات معوق بانک در ٢٥ استان کشور سیر نزولی به خود گرفته و چشم انداز امیدوار کننده‌ای برای سودآوری قریب الوقوع بانک پیش رو گذاشته است.

وی با بیان اینکه طی ٢ هفته انتشار گواهی سپرده ریالی بانک مرکزی قریب به ١٩٠ هزار میلیارد ریال منابع جذب بانک شده، جایگاه بانک صادرات ایران در جمع بانک‌های برتر کشور از لحاظ جذب منابع از این طریق را قابل توجه دانست.

عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران همچنین بحث کاهش مطالبات معوق بانک را از دیگر اتفاقات مثبت در این مدت ذکر کرد و افزود: برنام‌ه‌های ارائه شده توسط مدیریت عامل، موجب توقف روند افزایشی مطالبات معوق شده و در مقابل سیر نزولی آنها را سرعت بخشیده به نحوی که بر اساس آمار های موجود، میزان مطالبات معوق بانک در ٢٥ استان کاهشی شده است.

صدیق تاکید کرد: برای وصول برخی مطالبات در پرونده های بزرگ، کمیته های ویژه و تخصصی تشکیل شده که با استفاده از روش های مسالمت آمیز و دعوت به مذاکره، مشکل مشتری را حل خواهیم کرد.

وی در ادامه از تشکیل یک کمیته راهبردی به دستور مدیرعامل بانک خبر داد که هدف آن تقویت ساختار بانکداری الکترونیک و ارائه محصولات نوین بانکی دنیا در بانک صادرات ایران است.

رضا همچنین گفت: در صدد هستیم که از سال جدید هر ماه حداقل یک محصول جدید را روانه بازار کنیم.

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top