قدردان حمایت‌های بانک شهر هستیم

شهردار کلان شهر کرج با تاکید بر اینکه قدردان حمایت های بانک شهر طی سال‌های اخیر هستیم،گفت: حمایت‌های بانک شهر از مدیریت شهری کلان شهرها بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

 

به گزارش خبرگو ، و به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، اصغر نصیری با بیان این مطلب و با اشاره به نقش بانک شهر در پشتیبانی از پروژه‌های عمرانی و فرهنگی در شهرهای مختلف، گفت: رویکرد این بانک از ابتدای تاسیس، حمایت از شهروندان و کمک به توسعه و آبادانی شهرها بوده و خوشبختانه در این راستا کارنامه درخشانی دارد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مدیران ارشد شهری کلان شهرها مدیون اقدامات و خدمات ارزشمند جناب آقای دکتر پورزرندی مدیرعامل بانک شهر هستند، تصریح کرد: بانک شهر در مدت زمان کوتاه، با درایت و مدیریت مدیران ارشد خود توانسته است در میان بانک های برتر کشور قرار گیرد.

شهردار کلان شهر کرج با  تاکید بر اینکه طی سال‌های اخیر شهرداری های سراسر کشور بخصوص شهرداری‌های کلان شهرها با کمبود درآمد مواجه بوده و هستند، ادامه داد: درحالی‌که اجرای بسیاری از پروژه‌ها در کشور با کندی پیش می‌رفت؛ با کمک های بانک شهر روند اجرای آنها سرعت گرفت و به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تنها پشتوانه و  حامی شهرداری ها بانک شهر است، خاطرنشان کرد: باید تاکید کنم با تمام مشکلاتی که در سیستم بانکی وجود داشته اما این بانک، حمایت‌های تاثیرگذار خود را از مدیریت شهرها ادامه داده است.

نصیری با اشاره به اینکه توسعه همکاری‌ها با بانک شهر را به صورت جدی در برنامه خود داریم، افزود: به تعهدات خود در قبال این بانک نیز پایبند بوده و خواهیم بود.

منبع:مهر

اصلاح شده یکشنبه, 28 مرداد 1397 04:46

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top