فصل تازه‌ای در کارنامه درخشان بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران در استان ایلام با پرداخت بالغ بر ١٥٠٠ میلیارد ریال تسهیلات در بخش‌های مختلف اقتصادی طی سال ٩٦ سهم عمده‌ای در رونق بخشی به تولید و اشتغال مردم این دیار بر عهده داشته است.

به گزارش خبرگو ، و به نقل از  بانک صادرات ایران، مشتریان و هموطنان استان ایلام طی سال ٩٦ با دریافت بالغ بر ١٥٠٠ میلیارد ریال تسهیلات در بخش های کشاورزی، صنعت، معدن، ساختمان، مسکن، خدمات و بازرگانی بالغ بر ٥٣٣٨ فقره تسهیلات از بانک صادرات ایران دریافت کرده که این مشارکت بانک در تامین مالی نیاز های این بخش ها، افزایش درآمد های عمومی، تولید و اشتغالزایی قابل توجهی در پی داشته است.

بنا براین گزارش، پرداخت ٧٩١ فقره تسهیلات در بخش کشاورزی، ٧٠ فقره در بخش صنعت و معدن، ٨٦٩ فقره در بخش ساختمان و مسکن و ٣٦٠٨ فقره در بخش خدمات و بازرگانی مهمترین بخش های تسهیلاتی این بانک در سال ٩٦ به مردم استان ایلام بوده است.

علاوه بر این، بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود، با پرداخت ٣٠٠ فقره وام ارزان قیمت خرید و ساخت مسکن خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران به میزان بیش از ٢٧٠ میلیارد ریال، نقش فعالی در تحقق برنامه های ابلاغی اقتصاد مقاومتی داشته است.

دراین راستا همچنین بانک صادرات ایران با اعطای ٧٧٦ فقره وام ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش بیش از ٨٧ میلیارد ریال نقش عمده ای در ازدواج جوانان این استان ایفا کرده است.

گفتنی است، این بانک با اعطای ١٣٩ فقره وام مشاغل خانگی به معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی بالغ بر ٥/٢٦ میلیارد ریال زمینه ساز توسعه فرهنگ خود اشتغالی در این استان شدند.

اصلاح شده چهارشنبه, 19 ارديبهشت 1397 06:46

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top