دستگاه خودبانک (ITM) محصول برتر ایرانی در سال ۹۶

دستگاه صدور مکانیزه سیمکارت (ISTM)و دستگاه خود بانک (ITM) شرکت توسعه و نوآوری شهر( وابسته به بانک شهر) به عنوان محصولات برتر ایرانی در دومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی معرفی شدند.

 به گزارش خبرگو ،رضا حاجی علی بیگی مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر با اشاره به دومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی و درخشش محصولات این بانک گفت: این جشنواره با شناسایی، انتخاب و معرفی محصولات و خدمات نوآورانه شرکت ها به جامعه، زمینه انتخاب بهترین ها را فراهم آورده و با ایجاد جایگاه ویژه و انحصاری برای آن محصول، مزیت منحصربفردی را برای تداوم موفقیت های محصول در بازار ایجاد می کند.

وی با اشاره به موفقیت بانک شهر در این جشنواره افزود: دستگاه خود بانک (ITM)  این بانک موفق به کسب لوح زرین نوآوری محصول برتر ایرانی در سال 96 شد.

وی با اشاره به اینکه "ITM" تحولی در صنعت بانکداری با  استفاده از ظرفیت جوانان نخبه کشور است،افزود: این محصول با هدف عدم اتکا به بازارهای خارجی به مشتریان بانکی خدمات رسانی می کند.

حاجی علی بیگی با اشاره به ویژگی‌های این دستگاه تصریح کرد: افتتاح حساب و صدور کارت نقدی،انتقال وجه بین سپرده‌ها و انتقال وجه بانکی،اعلام مفقودی و مسدودی کارت،صدور اینترنتی کارت هدیه،پرداخت اقساط تسهیلات بانک شهر، مسدود کردن اینترنت بانک و همراه بانک،انتقال وجه ساتنا،انتقال وجه پایا،صدور گواهی تمکن مالی،صورتحساب فارسی و لاتین، و همچنین خدمات مبتنی بر دولت الکترونیک از جمله خدماتی است که این دستگاه ارائه می‌دهد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: همچنین دستگاه ISTM سیم کارت تلفن همراه( فعلا ایرانسل) را به صورت مکانیزه صادر می‌کند که در حال حاضر "ITM" به تنهایی ظرفیت صدور مکانیزه آن را داراست و به عنوان خدمت نوین دیگری از سوی بانک شهر در این جشنواره مورد قدردانی قرار گرفت.

بر این اساس، این جشنواره با هدف شناسایی، ارزیابی و تعیین برترین نوآوری‌های شرکتهای ایرانی در حوزه تولید و ارائه محصولات و خدمات جدید به مصرف کنندگان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و داتشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

اصلاح شده شنبه, 07 بهمن 1396 11:11
برچسب ها

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top