جشن تکلیف دختران و گرامیداشت «مقام مادر»و «روز زن» در بانک صادرات

همزمان با خجسته زادروز حضرت زهرای مرضیه (سلام الله علیها)، با برپایی آیینی شکوهمند توسط بانک صادرات ایران از مقام شامخ مادر و روز زن تجلیل شد.

 

به گزارش خبرگو ، و به نقل از بانک صادرات ایران، طی مراسمی با حضور رضا صدیق عضو هیات مدیره، علی حاجی پور معاون شعب و بازاریابی و سایر مدیران ارشد این بانک، همزمان با بزرگداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، اولین جشن تکلیف ٢٣٠ نفر از دختران همکار استان تهران با اجرای برنامه های متنوع از جمله قرآن و تواشیح و برنامه‌های فرهنگی ویژه در محل تالار همایش های بین المللی ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد و در این مراسم از جایگاه ویژه مادران و همسران تقدیر به عمل آمد. همچنین از ٢ خدمت نوین بانک صادرات ایران رونمایی شد.

بنا بر این گزارش، اجرای تواشیح، موسیقی، نمایش کمدی و برنامه ویژه کودکان توسط مجریان برنامه های کودک صدا و سیما و رونمایی از نرم افزار «بولتن سازمانی» و «وب سایت جدید باشگاه مشتریان» بانک، از جمله مهمترین برنامه های این مراسم بود که مورد استقبال همکاران بانک و خانواده هایشان قرار گرفت.

لازم به ذکر است، اداره کل روابط عمومی با همکاری اداره کل انفورماتیک، همگام با پیشرفت های نوین الکترونیکی و گسترش ارتباطات از طریق تلفن همراه و به منظور اطلاع رسانی سریع، آسان، کم هزینه و تعامل موثر با همکاران (شاغل و بازنشسته)، نرم افزار «بولتن سازمانی» در ٢ نسخه اندرویدی و IOS تهیه شده که با قابلیت نصب روی تلفن همراه، امکان دسترسی به اخبار، اطلاعات مفید سازمانی و رفاهی، شبکه های اجتماعی و استفاده از منابع مختلف برای نشر خبر را برا ی همکاران فراهم کرده است.

همچنین در این مراسم «سایت جدید باشگاه مشتریان» بانک مورد بهره برداری قرار گرفت که با فراهم آمدن آن، اداره کل بازاریابی و خدمات مشتریان امکانات جدیدی از جمله «تعامل با یکصد مشتری برتر بانک»، «طرح بازاریابی و جذب ٥٠٠ شرکت برتر»، «طرح بررسی و حضور در ٣٠٠ هایپر مارکت و مراکر تجاری در سراسر کشور» ، «طرح فرزانگان سپهر» ، «طرح احیاء و نگهداشت مشتریان دارای حساب راکد و حساب فعال فاقد گردش مالی» و ... را برای خدمت رسانی به مشتریان بانک ارایه نموده است.

از سوی دیگر، خدمات ٩ ماه اول سال ٩٦ بانک صادرات ایران در استان قزوین در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و حمایت از بخش‌های مختلف اقتصاد مقاومتی با پرداخت ٢٥٩٢ فقره تسهیلات بالغ بر ٣٠٢١ میلیارد ریال،  اشتغالزایی بیش از ٦٨٠٠ نفر و ازدواج بیش از ٢٠٠٠ نفر همراه بوده است.

بانک صادرات قزوین ۲ هزار نفر را راهی خانه بخت کرد

طبق اعلام روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در استان قزوین در راستای عمل به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی، کمک به ایجاد اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته و افزایش سطح رفاه عمومی در ٩ ماه ابتدای سال ٩٦ برای جمع کثیری از جوانان جویای کار به صورت مستقیم و غیر مستقیم زمینه اشتغال در واحدهای تولیدی را فراهم کرده که این تسهیلات نقش تاثیرگذاری در بهبود اقتصادی و کاهش میزان بیکاری استان به همراه داشته به نحوی که منابع تخصیص یافته ضمن تسهیل ازدواج جوانان استان،  موجب اشتغالزایی ٣٥٧٩ نفر به طور مستقیم و ٣٢٥٦ نفر به طور غیر مستقیم شده است.

بنا براین گزارش، بانک صادرات ایران در این مدت در استان قزوین، برای تامین سرمایه درگردش و سرمایه ثابت ٢٣ واحد تولیدی از طریق معرفی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سامانه بهین یاب ٣٣١ میلیارد و ٧١٠ میلیون ریال پرداخت کرد.  ٢١٩ طرح اشتغالزایی نیز به طور مستقیم با اعتباری بالغ بر ٢٤٢٨ میلیارد ریال مورد حمایت مالی این بانک قرار گرفت. علاوه براین، ٣٣٢ نفر نیز از معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی نیز بالغ بر ٥١ میلیارد ریال وام اشتغالزایی دریافت کردند که در مجموع ٦٨٣٥ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم با تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران در این استان مشغول به کار شدند.

علاوه براین، بانک صادرات ایران با پرداخت قریب به ٢١٠ میلیارد ریال طی ٩ ماه اول سال ٩٦ شرایط ازدواج ٢٠١٨ نفر را استان قزوین فراهم کرد.

گفتنی است، در همین زمان  تعداد ١٩٦فقره وام خرید و احداث مسکن بالغ بر ١٢٤ میلیارد ریال در اختیار اقشار ویژه (خانواده‌های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران) قرار گرفته است.

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top