توسعه خدمات بانک ملی ایران با ارس بانک اسپانیا

عضو هیات مدیره و معاون امور ارزی و بین‌الملل بانک ملی ایران با لوئیس کاسادو مدیر عامل و مانوئل گریجوتا مدیر تجاری ارس بانک اسپانیا دیدار و گفت وگو کرد.

 

به گزارش خبرگو ، در این دیدار غلامرضا پناهی با اشاره به پتانسیل ویژه بانک ملی ایران در ارائه خدمات موثر به تجار ایرانی واسپانیایی به منظور دریافت خدمات و فراهم نمودن زمینه‌های لازم جهت سرمایه گذاری داخلی وخارجی، به ایجاد بسترهای‌های لازم  برای توسعه روابط کارگزاری میان بانک ملی ایران و ارس بانک اشاره کرد.

پناهی افزود: مسلماً با توجه به اینکه مشتریان بانک ملی ایران از اعتبار ویژه‌ای نزد این بانک برخوردارند، حمایت از فعالان تجاری نیازمند پشتیبانی های لازم از سوی ارس بانک به خصوص در زمینه پذیرش اعتبار اسنادی از سوی آن بانک به نفع صادر کنندگان ایرانی  به کشور اسپانیا است.

همچنین وی توسعه فعالیت در زمینه دریافت تسهیلات کوتاه مدت و بلند مدت، خرید و فروش ارز و ضمانتنامه های ارزی را مورد توجه و تاکید قرار داد.

کاسادو نیز ضمن تقدیر از روابط کارگزاری و تعاملات میان دو بانک، حجم فعالیت ارزی میان دو بانک را رو به افزایش توصیف و خاطر نشان کرد: در سال های اخیر ارس بانک توانسته است روابط و تعاملات با بانک ها و شرکت های ایرانی را به سطح قابل توجهی ارتقا بخشد .ظرفیت صادرات و واردات میان دو کشور بالاتر از سطح کنونی است و بانک ها در این زمینه نقش بسزایی ایفا می کنند. وی گفت: زمینه های لازم برای اعطای تسهیلات کوتاه مدت و بلند مدت فراهم شده و ارس بانک آماده مذاکره در این زمینه است.

لازم به ذکر است در این جلسه روسای ادارات کل مشارکت ها و توسعه شبکه بین الملل و ضمانتنامه‌های ارزی بانک ملی ایران نیز حضور داشتند.

در پایان جلسه، مدیر عامل  و مدیر تجاری ارس بانک به اتفاق عضو هیات مدیره از موزه بانک ملی ایران، بازدید کردند.

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top