تندیس زرین هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی برای بانک انصار

با همت و تلاش مدیران و کارکنان بانک انصار برای بهبود عملکرد مالی این بانک ضمن حضور هرساله در ارزیابی‌های تخصصی، تندیس زرین هشتمین دوره جایزه مدیریت مالی ایران را به‌دست آورد.

 

به گزارش خبرگو ، و به نقل از معاونت مالی، شرکت در فرآیند هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی، با اهتمام ویژه مدیران، کارشناسان و همکاران معاونت مالی بانک انصار و درراستای  اجرای استانداردهای مالی،رعایت مقررات و قوانین بانکی و بورسی موجب شد تا باردیگر به نتیجه‌ای شگرف بی‌انجامد و این معاونت در هشتمین سال متوالی و با حداکثر رشد به نتیجه چشمگیری نسبت به دوره‌های گذشته دست یابد.

در این گزارش آمده است، این جایزه همه ساله در 3 سطح تندیس،تقدیرنامه و گواهینامه اعطاء می‌شود که سطح تندیس آن شامل تندیس زرین، سیمین و بلورین است که بانک انصار در این دوره بالاترین سطح جایزه(تندیس زرین) را کسب کرد.

مراسم اهدای این تندیس ارزشمند در سالن اجلاس سران  با حضور ،معاون وزیر بهداشت و درمان، دبیرشورای عالی مناطق آزاد تجاری و مشاور رییس جمهور،معاون وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات رییس جمهور، و جمعی از اقتصاددانان و اساتید حوزه مالی کشور برگزار و آقای فتحعلی معاون مالی بانک به نمایندگی بانک‌انصار جایزه مذکور را دریافت کرد.

شایان ذکر است هدف برگزارکنندگان دوره‌های جایزه‌ملی مدیریت‌مالی ایران، حمایت مدیریت مالی حرفه ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در حوزه مالی و اقتصادی و فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی بود.

وجه التزام‌ مشتریان بدهکار بانک‌انصار بخشیده می‌شود

از سوی دیگر، بانک‌انصار به منظور ترغیب و تشویق مشتریان به تعیین تکلیف وپرداخت معوقات خود، 6 درصد وجه‌التزام(جریمه) این مشتریان را در صورت به روزرسانی کامل اقساط معوق از تاریخ 28 بهمن‌ماه تا 29 اسفندماه، می‌بخشد.

به گزارش اداره‌کل روابط‌عمومی‌وتبلیغات، مشتریان بدهکار درصورت تسویه کامل مانده بدهی ومختومه کردن پرونده تسهیلات، علاوه بر بخشش وجه التزام جریمه(6 درصد) می‌توانند از بخشش 10 درصد الباقی مانده وجه التزام نیز برخودار شوند.

این گزارش می افزاید امکان تسویه ویا به روزرسانی معوقات از طریق درگاه‌های الکترونیک وجود داشته وپس از مراحل حضوری وحتی تماس تلفنی با شعب، محاسبه و بخشش وجه التزام امکان پذیر خواهد بود.

گزارش مذکور حاکی از این است که تمامی شعب بانک ملزم به اجرای طرح مذکور برای مشتریان بوده و نیازی به ارجاع مشتریان به شعبه پرداخت کننده تسهیلات نیست.

اصلاح شده شنبه, 05 اسفند 1396 08:58

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top