تقدیر رئیس سازمان بهزیستی کشور از بانک قرض الحسنه مهر ايران

خبرگو: انوشیروان محسنی بندپی، معاون وزیر و رئيس سازمان بهزيستی کشور با اهدای لوح سپاس به دکتر مرتضی اکبری مديرعامل بانک قرض الحسنه مهر ايران، از اهتمام اين بانك در حل مشكلات حوزه سلامت و رفاه اجتماعی تقدير كرد.

به گزارش خبرگو به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، محسنی بندپی در متن اين تقديرنامه بيان داشت:

خدای را سپاس که در عرصه فعالیت در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی، پیشگيری از بروز و شيوع آسيب های اجتماعی و معلوليت ها و توانمندسازی آحاد جامعه هدف با بهره گيری از مدل خردجمعی و جلب شرکای کاری با عزيزانی همراه شده ايم که با حمايت های موثر و مستمر ما را از ارزشمندترين پشتوانه ها بهره مند نموده اند..

بی تردید دستیابی به توسعه پايدار و عدالت اجتماعی مستلزم همياری و تعامل مثبت و فعال انديشمندان، مديران و دست اندرکاران کليه نهادها و دستگاه های ذيربط و دخيل در عرصه توسعه و رفاه اجتماعی است و حضور مديران مجرب و خيرانديش همچون جنابعالی میتواند پيام خوبی برای تقويت و ارتقاء همکاریهای فیمابين در راستای ارائه خدمات بهينه و مطلوب به آحاد جامعه و شکوفايی همه جانبه نظام رفاه و عدالت اجتماعی باشد.

در پایان از حسن نیت، همراهی و همدلی موثر و هميشگی تقدير در راستای اجرای بند «د» تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۹۶ تقدير شد.

شایان ذکر است بانک قرض الحسنه مهر ایران طی همکاری با سازمان بهزيستی کشور تعداد ۲۶۱۷۱ فقره تسهيلات به ارزش ۲۶۴۱ ميليارد ريال به مددجويان اين سازمان اعطا كرده است

 

اصلاح شده یکشنبه, 28 مرداد 1397 11:41
برچسب ها

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top