تشریح نحوه انتشار اوراق گواهی، ویژه سرمایه‌گذاری در بانک شهر

مدیر امور شرکت‌ها و سرمایه گذاری‌های بانک شهر، نحوه انتشار اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری (ریالی و ارزی) در این بانک را تشریح کرد.

 

به گزارش خبرگو از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، سعید اقدامیان با اشاره به انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه‌گذاری عام (ریالی و ارزی) به منظور جذب منابع و توسعه و عمران شهری و ارزش آفرینی برایهموطنان و مشتریان بر اساس مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: اوراق گواهی سپرده ریالی از روز شنبه ۲۸ بهمن‌ماه ۹۶ تا روز  پنج‌شنبه ۱۰ اسفندماه  در همه شعب این بانک در سراسر کشور عرضه خواهد شد.

وی افزود: این اوراق یک‌ساله، با نرخ سود علی‌الحساب ۲۰ درصد سالانه، معاف از مالیات، بانام انتشار اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری (عام) و همراه با قابلیت بازخرید قبل از سررسید نزد شعب بانک شهر با نرخ ۱۴ درصد سالانه است.

مدیر امور شرکت‌ها و سرمایه گذاری‌های بانک شهرخاطر نشان کرد: همچنین مقاطع پرداخت سود علی‌الحساب این اوراق ماهانه بوده و تضمین پرداخت اصل و سودهای علی‌الحساب آن توسط بانک شهر صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به شرایط انتشار اوراق گواهی سپرده ریالی مبتنی بر ارز، تصریح کرد: فروش و انتشار این گواهی نیز از ۲۸ بهمن ۹۶ آغاز شده و تا اطلاع ثانوی انجام خواهد شد.

به گفته وی، این اوراق با نام، یکساله با نرخ ۴ درصد و برای گواهی های دوساله با نرخ ۵‏/۴ درصد با پرداخت سود در مواعد ۶ ماهه خواهد بود.

عدم دریافت کارمزد به هنگام صدورگروهی کارت‌های هدیه توسط شعب بانک

قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر از عدم دریافت کارمزد به هنگام صدورگروهی کارت‌های هدیه توسط شعب بانک در ایام پایانی سال خبر داد.

سید مرتضی صالحی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هشتمین سالگرد تاسیس بانک و تقارن آن با ایام دهه فجر و در روزهای پایانی سال، این بانک به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان، صدورگروهی کارت‌های هدیه در  شعب خود را  بدون کارمزد انجام خواهد داد.

صالحی با اشاره به فعالیت 357پیشخوان شهرنت بانک شهر در 183 شهر کشور ، افزود: شهروندان در شهرهای سراسر کشور می‌توانند در ساعات مختلف شبانه روز از خدمات برتر بانک شهر بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: هم اکنون خدمات اینترنت بانک، صدور کارت هدیه، دستگاه خود دریافت و خودپرداز ، امکان ارتباط با سایت بانک، استفاده از خدمات اینترنتی مبتنی بر کارت ارایه صورت حساب با مهر خیس، وصول چک های بانک شهر و همچنین امکان ارتباط با مرکز تماس در پیشخوان های شهرنت فراهم شده است.

صالحی با اشاره به استقبال شهروندان از نرم افزار موبایلی" شهرنت وی" گفت: شهروندان می توانند با استفاده از نرم افزار موبایلی «شهرنت وی» پیش از مراجعه به پیشخوان‌های شهرنت مراحل صدور کارت هدیه از جمله انتخاب تصویر، مبلغ کارت هدیه، متن دلخواه و .... را از طریق تلفن همراه انجام داده و در زمان حضور تنها کارت هدیه انتخاب شده از دستگاه را دریافت کنند.

قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر گفت: همچنین در  بخش جستجوی پیشخوان‌های شهرنت، این نرم افزار قابلیت رویت مکان‌های استقرار تمامی شهرنت‌ها بر روی نقشه به همراه خدمات ارائه شده را دارد.

اصلاح شده سه شنبه, 01 اسفند 1396 07:19

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top