تجلیل از ٢٥ رئیس شعبه بانک صادرات ایران در بانک مرکزی

همزمان با برگزاری هشتمین گردهمایی روسای شعب موفق بانک‌های سراسر کشور در محل بانک مرکزی، از ٢٥ رئیس شعبه موفق شبکه بانک صادرات ایران تقدیر به‌عمل آمد.

 

به گزارش خبرگو ، و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، هشتمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور با شعار «راهکارهای نوین در ارزیابی عملکرد شعب» با حضور فرشاد حیدری معاون نظارتی بانک مرکزی، دکتر محسن خوش طینت رئیس موسسه عالی آموزش بانکداری، علی حاجی‌پور معاون شعب و بازاریابی، مصطفی رحیمی شهواری مدیر امور شعب منطقه دو و حمیدرضا رهبر رئیس اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران، مدیران عالی و روسای شعب منتخب سایر بانک ها در طبقه ١٨ بانک مرکزی برگزار و همزمان از ٢٥ رئیس شعبه شبکه بانک صادرات ایران تجلیل شد.

بنا براین گزارش، فرشاد حیدری در این گردهمایی با برشمردن قریب به ٩ محور، مواردی را برای موفقیت در سودآوری و اتخاذ رقابتهای سالم بانکی مورد اشاره قرار داد.

معاون نظارتی بانک مرکزی خلق ثروت در رقابت سالم و استوار بر اخلاق انسانی و حرفه‌ای، توجه کافی به توزیع دقیق سود حاصل از درآمدهای مشاع و غیرمشاع بین سپرده گذاران و صاحبان سهام، ارائه راهکارهای جدید برای اقتصادی شدن واحدهای بانک، توصیه به افزایش درآمدهای کارمزدی، دریافت مطالبات غیرجاری بانک ها، اصلاح رویه مدل اعطای تسهیلات، نقش مثبت کارت های اعتباری در جامعه، دقت بیشتر در ارائه تسهیلات خرد و اقدامات انجام شده برای جمع آوری موسسات غیرمجاز را از جمله مواردی دانست که انتظار می‌رود مدیران بانک ها و روسای شعب در موفقیت بانک ها بیشتر مورد توجه قرار دهند.

در این گردهمایی رئیس موسسه عالی آموزش بانکداری نیز با ارائه گزارشی از رویه اجرایی این همایش، روند برگزاری این مراسم را از سال ١٣٨٩ تاکنون موفقیت آمیز ارزیابی کرد. همچنین ارائه «راهکارهای نوین در ارزیابی عملکرد شعب» عنوان سخنرانی حسن کوهی عضو هیات علمی موسسه عالی آموزش بانکداری در این مراسم بود.

شایان ذکر است، بانک صادرات ایران در بین بانک‌های خصوصی و نیمه خصوصی با ٢٥ شعبه برتر، بیشترین شعبه موفق را به خود اختصاص داده است.

صیدی: ظرف چند ماه آینده بانکی موفق‌تر از حال حاضر خواهیم داشت

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: برنامه کوتاه مدت تعیین شده برای قرار گرفتن بانک در مسیر رشد، توسعه و بازآفرینی سود است و طبق برنامه تا قبل از پایان سال منابع مصارف و ساختار مالی بانک را اصلاح می‌کنیم و به حد رضایت بخشی در هفته های باقی‌مانده می‌رسانیم و ظرف چند ماه آینده، بانکی موفق‌تر از حال حاضر خواهیم داشت.

حجت‌الله صیدی با اشاره به روند همسویی مجموعه بانک با برنامه‌های اعلام شده، تاکید کرد: این برنامه‌ها با توجه به اولویت‌های تعیین شده برای قرار گرفتن بانک در مسیر رشد، توسعه و بازآفرینی سود است و طبق برنامه تا قبل از پایان سال منابع، مصارف و ساختار مالی بانک را اصلاح می‌کنیم و به حد رضایت بخشی در هفته‌های باقی مانده می‌رسانیم و ظرف چند ماه آینده، بانکی موفق‌تر از حال حاضر خواهیم داشت.

وی افزود: من خیلی خوشحال و امیدوارم تا با دستیابی به این اهداف تا پایان سال بتوانیم پایه محکمی برای ورود به سال ٩٧ ایجاد و برخورداری سال جدید از یک وضعیت موفق و سودآور را شاهد باشیم. بنابراین من این همکاری و این استقبال حداکثری همکاران را مورد تقدیر قرار می‌دهم و تشکر می‌کنم. با این حرکت در هفته‌های باقی‌مانده تا پایان سال، می‌توانیم با ساختار و وضعیت بهتری وارد سال ٩٧ شویم.

مدیرعامل بانک صادرات ایران با اشاره به لزوم حضور قوی تر در شعب و ارتباط تنگاتنگ با روسا و کارکنان شعب بانک به عنوان خط مقدم تکریم و خدمت رسانی به مشتریان بانک، تصریح کرد: من تلاشم را خواهم کرد تا از تک تک شعبه‌ها در تهران و همه استان‌ها بازدید و در دیدار با همکاران از نزدیک صحبت و تبادل نظر کنم از این رو برنامه بازدید شعب با جدیت دنبال می‌شود.

به گفته صیدی روحیه همکاری کارکنان بانک صادرات ایران ظرفیت عظیمی است که می‌شود با استفاده از آنها شاهکار خلق کرد و دراین مسیر بزودی و حداکثر ظرف چند ماه، یک بانک موفق‌تر از حال حاضر خواهیم داشت.

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top