بخشودگی و تخفیف ویژه برای بدهکاران بانک ایران زمین

بانک ایران زمین با اجرای سه طرح «طرح تعاون، تلاش یک و دو» در راستای حمایت از تولید و اقتصاد مقاومتی، فرصت ویژه‌ای را برای مشتریان بانک و موسسه ساماندهی شده مولی الموحدین، فراهم کرده است.

 

به گزارش خبرگو ، و به نقل از بانک ایران زمین، براساس طرح «تعاون» مشتریان موسسه ساماندهی شده مولی الموحدین که بدهی آنها به بانک ایران زمین، منتقل شده، می‌توانند با تسویه بدهی خود ضمن بخشودگی ۶ درصد خسارت تاخیر تأدیه تسهیلات، از تخفیف ویژه این طرح تا پایان سال ۱۳۹۶ استفاده کنند.

در طرح «تلاش یک» مشتریانی که سقف تسهیلات دریافتی آنها تا مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال است، که در سرفصلهای مطالبات غیر جاری بانک قرار گرفته است، می‌توانند با تسویه کامل و مختومه شدن پرونده از تخفیف و بخشودگی تا سقف ۶ درصد خسارت تاخیر تأدیه تسهیلات می‌توانند تا پایان سال ۱۳۹۶ استفاده کنند.

همچنین در طرح «تلاش دو» مشتریانی که سقف تسهیلات دریافتی آنها مبالغی بیش از ۵۰۰ میلیون ریال است، که در سرفصل‌های مطالبات غیر جاری قرار گرفته است، علاوه بر بهره‌مندی از بخشودگی جرائم تاخیر ۶ درصد می‌توانند از تخفیفات ویژه این طرح تا پایان سال ۱۳۹۶ استفاده کنند.

مشتریان گرامی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به تمامی شعب بانک ایران زمین در سراسر کشور مراجعه و یا با شماره ۲۴۷۵۱۴۵۸ تماس حاصل فرمایند. 

اصلاح شده دوشنبه, 16 بهمن 1396 10:15

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top