بانک پاسارگاد تنها بانک ایرانی دربین ۱۰ برند برتر بانکی خاورمیانه

بانک پاسارگاد بار دیگر موفق شد با کسب جایگاه ۱۶۶ در بین ۵۰۰ برند برتر بانکی جهان در سال ۲۰۱۸ و به عنوان تنها بانک ایرانی در میان ۱۰ برند برتر بانکی خاورمیانه، ایفای نقش کند.

 

به گزارش خبرگو ، و به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، بر اساس ارزیابی مؤسسه معتبر بنکر  (The Banker) بانک پاسارگاد بار دیگر  موفق شد با کسب جایگاه ۱۶۶ در بین ۵۰۰ برند برتر بانکی جهان در سال ۲۰۱۸ و به عنوان تنها بانک ایرانی در میان ۱۰ برند برتر بانکی خاورمیانه، ایفای نقش کند و برای نظام بانکی کشور افتخارآفرینی نماید.

گروه برند فاینانس  (Brand Finance)از نشریه بنکر (The Banker) متعلق به گروه انتشاراتی«فایننشال تایمز(Financial Times)» همه ساله نسبت به ارزیابی برندهای برتر بانکی جهان بر اساس شاخص‌های کمی و کیفی شامل فرآیند ایجاد برند، درآمدها و قدرت برند، ارزش ویژه برند و عملکرد آن در کسب سهم بازار اقدام می‌کند.

در آخرین رتبه‌بندی نشریه بنکر منتشر شده درماه فوریه سال ۲۰۱۸، بانک پاسارگاد در رقابتی فشرده با بانک‌های  بین‌المللی موفق شد با ۹ پله صعود نسبت به سال قبل، در جایگاه یکصد و شصت و ششم(۱۶۶) برند برتر بانک‌های جهان و همچنین به عنوان تنها بانک ایرانی در فهرست ۱۰ برند برتر بانک‌های خاورمیانه قرار گیرد و پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را به ثبت برساند.

گفتنی است ارزش مالی برند بانک پاسارگاد براساس رتبه‌بندی مذکور معادل ۱،۱۷۰ میلیون دلار آمریکا ارزیابی شده که حاکی از ۶/۱۹% رشد نسبت به ارزش برند این بانک در سال ۲۰۱۷ است.

استقرار شعبه بانک پاسارگاد در کشور هند

از سوی دیگر طبق اعلام روابط عمومی بانک پاسارگاد، شعبه این بانک به زودی در کشور هند راه‌اندازی می‌شود و آماده‌ ارائه خدمات است.

در پی توسعه‌ همکاری‌های ایران و هندوستان با سفر رییس جمهور و هیات اقتصادی ایران به هندوستان، در بیانیه‌ی بین رؤسای دو کشور، صدور مجوز افتتاح شعبه بانک پاسارگاد مورد تأیید مقامات هندی قرار گرفت و به زودی بانک پاسارگاد شعبه‌ خود را در این کشور دایر خواهد کرد.

تمامی اقدامات جهت استقرار شعبه بانک پاسارگاد در کشور هند انجام شده و با صدور مجوز رسمی راه‌اندازی این شعبه، ارائه‌ی خدمات بانکی آغاز می‌شود.

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top