اعضای جدید هیات مدیره بانک صادرات ایران انتخاب شدند

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک صادرات ایران به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره، با حضور بیش از ٨٦ درصد از صاحبان سهام برگزار شد.

 

به گزارش خبرگو ، در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک صادرات ایران، دکتر حجت‌الله صیدی، پرویز مقدسی و رضا صدیق به عنوان اعضای جدید هیات مدیره بانک برگزیده شدند.

طبق اعلام  بانک صادرات ایران، مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شرکت بانک صادرات ایران (سهامی عام) به شماره ثبت ٣٨٣٣ جهت انتخاب اعضای هیات مدیره راس ساعت ١٠ صبح روز شنبه مورخ ٥ اسفندماه ١٣٩٦ در محل مجموعه فرهنگی تفریحی بانک با حضور بیش از ٨٦ درصد از سهامداران به ریاست دکتر مرادپور، به عنوان نماینده دولت و سایر نمایندگان قانونی، برگزار و بر اساس تصمیمات متخذه توسط اعضای مجمع، دکتر حجت‌الله صیدی، پرویز مقدسی و رضا صدیق به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره بانک انتخاب و معرفی شدند.

این گزارش می‌افزاید، بر مبنای تصمیمات متخذه از سوی مجمع با انتخاب اعضای جدید، هیات مدیره این بانک شامل؛ دکتر حجت‌الله صیدی عضو هیات مدیره و مدیر عامل، غلام سوری رییس هیات مدیره، پرویز مقدسی، رضا صدیق و دکتر مجتبی لشکربلوکی به عنوان اعضای هیات مدیره بانک صادرات ایران هستند.

شایان توجه است؛ در این مجمع از زحمات و تلاش‌های اعضای هیات مدیره پیشین بانک در حضور سهامداران تقدیر به عمل آمد و بر پیگیری برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت پیشنهادی دکتر صیدی به عنوان نقشه راه بانک تاکید شد.

پرداخت خودکار قبض تلفن همراه بدون کارمزد در بانک صادرات ایران

مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند با استفاده از سامانه «بانک پرداخت»، قبوض تلفن همراه خود را بدون کارمزد، به صورت خودکار در هر دوره بپردازند.

طبق اعلام روابط عمومی بانک صادرات ایران، سامانه «بانک پرداخت» این بانک با هدف سهولت، صرفه جویی در وقت، هزینه و همچنین جلوگیری از قطع خط تلفن همراه به دلیل فراموشی احتمالی واریز وجه قبض، امکان پرداخت آن بدون کسر هر گونه کارمزد، در هر دوره و به صورت خودکار از حساب مشتری را فراهم کرده است.

بنا براین گزارش، ثبت نام برای استفاده از این سامانه از طریق تماس با تلفنبانک (٠٩٦٠٢)  به راحتی قابل دسترس است و انصراف از آن نیز در مواقع مورد نیاز، از همان شیوه میسر است. مشتریان می توانند برای ثبت نام عملیات «بانک پرداخت» در تماس با سامانه (٠٩٦٠٢) و انتخاب کلید "٢" (گزینه پرداخت قبوض و ثبت نام خودکار پرداخت دوره ای قبوض) و سپس انتخاب کلید "٣" (گزینه ثبت نام در سیستم بانک پرداخت) با وارد کردن اطلاعات شماره کارت، رمز دوم و شناسه قبض در این سامانه ثبت نام کنند و از این مرحله به بعد، تمامی قبض های صادره تلفن همراه مشتری مستقیما و به صورت خودکار پنجم تا هفتم هر ماه از حساب وی کم شده و پیامک مربوطه نیز برای مشتری ارسال می شود. در عین حال برای حذف این عملیات نیز مجددا باید در تماس با سامانه (٠٩٦٠٢) و انتخاب کلید "٢" ( گزینه پرداخت قبوض و ثبت نام خودکار پرداخت دوره ای قبوض) و در مرحله بعد انتخاب کلید"٤" (گزینه حذف ثبت نام انجام شده در سیستم بانک پرداخت) و وارد کردن اطلاعات شماره کارت، رمز دوم و شناسه قبض، اقدام نموده و از دریافت این خدمت صرفنظر کرد.

بانک صادرات ایران با داشتن بیش از ٤٥ میلیون مشتری، بیش از ٧٢ میلیون کارت بانکی صادره و بالغ بر ٣ هزار شعبه و باجه در سراسر کشور، جایگاه ویژه ای در میان مردم کشور داشته و با توجه به لایه های امنیتی متعدد در عملیات بانکداری الکترونیک، امکان ارائه خدمات متنوع بانکی به مشتریان در بستری امن وجود دارد بطوریکه قریب به ٣ میلیون قبض از طریق سامانه های الکترونیکی بانک صادرات ایران به صورت غیر حضوری پرداخت می شود.

اصلاح شده چهارشنبه, 09 اسفند 1396 08:04

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top