آمادگی بانک شهر برای حمایت از نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهر تبریز

مدیرعامل بانک شهر از آمادگی این بانک برای حمایت از تجهیز و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی کلان شهر تبریز خبر داد.

 

به گزارش خبرگو ، و به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، دکتر حسین محمد پورزرندی با اشاره به اینکه حمایت از توسعه حمل و نقل عمومی در شهرهای مختلف به ویژه کلان شهرها همواره در صدر برنامه‌های بانک شهر قرار داشته، گفت: توجه به عمران و آبادانی شهرها برگ زرینی در افتخارات بانک شهر است.

وی با بیان اینکه شهرداری تبریز، همواره پشتیبان بانک شهر بوده‌، افزود: در سایه همین پشتیبانی، این بانک توانسته در پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی و فرهنگی مهم کلان‌شهر تبریز نقش‌آفرینی کند.

مدیرعامل بانک شهر توسعه کارت شهروندی در تبریز را از طرح‌های مهم  بانک شهر در این کلان شهر عنوان کرد و ادامه داد: تسهیل در استفاده از  خدمات حمل‌و نقل عمومی کلان‌شهرهای کشور، با فراگیرشدن این کارت میسر خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه کارت شهروندی توانسته به فرآیندهای مالی خرد سرعت ببخشد، تصریح کرد: توسعه این کارت‌ در سراسر شهرهای کشور یکی از برنامه‌های مهم بانک شهر در راستای مدیریت پول خرد است‌.

پورزرندی تصریح کرد: در آینده نزدیک استفاده از کارت شهروندی درتمامی حوزه‌های خدماتی و به ویژه حوزه حمل و نقل عمومی شهرهای کوچک نیز توسعه خواهد یافت.

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top