آغاز تسهیلات دهی بانک قرض الحسنه مهر ایران به زلزله زدگان کرمانشاه

شعب بانک قرض الحسنه مهرایران در کرمانشاه همزمان با فرارسیدن پنجم دی ماه «روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی» پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به آسیب دیدگان زلزله این استان را آغاز کردند.

 

به گزارش خبرگو ،

به گزارش اقتصاد آنلاین، بر این اساس، شعب این بانک در استان کرمانشاه باهدف تامین مالی برای تهیه مایحتاج ضروری و کمک به آسیب دیدگان زلزله، سه هزار فقره وام ۴ و ۵ میلیون تومانی قرض الحسنه پرداخت می کنند.

باتوجه به هماهنگی های به عمل آمده، معرفی افراد برای دریافت تسهیلات از طریق استانداری و ستاد مدیریت بحران استان صورت میگیرد.

بانک قرض الحسنه مهرایران در راستای ضرورت اهتمام جدی در زمینه بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه وکاهش آلام هموطنان عزیز آسیب دیده همزمان با فرارسیدن پنجم دی ماه (روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی) فاز دوم تعهدات خود را به مرحله اجرا در آورده است.

شعب این بانک در استان کرمانشاه به منظور تامین مایحتاج ضروری آسیب دیدگان و تحقق مسئولیت های اجتماعی خود، مصادف با این روز ملی، به تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به مردم زلزله زده این استان اقدام می نمایند.

شایان ذکر است، بانک قرض الحسنه مهرایران در فاز اول تعهدات خود با هدف بهبود شاخص های بهداشتی در مناطق زلزله زده غرب کشور، نسبت به احداث سه خانه بهداشت روستایی اقدام نموده و تفاهمنامه آن به امضای وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسیده است.

منبع:اقتصاد آنلاین

اصلاح شده یکشنبه, 28 مرداد 1397 04:35

خبرگو
تازه ترین اخبار ایران و جهان

 

تصاویر

Top